Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ide tartozik, de ha már ennyire itt vagy nincs kedved kitölteni az adatlapod?
jó ha fele olyan erős hát még a 150 en is gondolkoztam volna odaírni.
Nah mindegy most már tényleg haggggggyuk szegény motrot ..........
Streetfihterek levannak áttételezve,am tudtommal 2t be nemraknak nitrót
Ésmost megyek aludni csáá
erről van szó(H)
Hagyjátok már há" nem látjátok 48le?
ott a 48 paci .
Nah meg ment vele 200 at(oda van írva hogy már az előző tulaj levette a műszerfalat mer streetfighterkedett vele,meg streetfighter motornak minek kell menni 200 al annak nyomaték kell sok nem)
Biturbó-kompresszor-nitro és meg volt a 300is csak szégyenli bevallani
Baazus RS 250 esnek idő elérni a 200 at , ezekmeg 175 ös NSR el mentek 200 at ez má kicsit röhej,
de kitudja lehet nitrós meg van még neki kisturbó is
vót az 220is csak elnézte a pacák az órát
Sose mentek azzal 200at
Mi? 200 at mentek azzal a motorral?
érdekes nos 100 000 ér meg eladja
A Magyar változat rengeteg elválasztási, és egyéb hibát csinál, illetve enged meg.
Mint mondtam, valszeg neked van igazad, de mintha én még nem így tanultam volna, de muszály:) ezen rugózni?:)
Én meg a Magdival bazz...
Jééé télleg ott a botond srác
te a barátok közt botondjával partyzol?
kipu = jolly moto
hengeren meg kicsit csiszoltunk
+ beállított gyújtásgörbe (gyújtásdoboz tuning )
Hi!

Kellene nekem Rotax 123as henger SOSbe. Van? Mennyi pénz? Milyen méret? Milyen állapot?

Köszi: Pisti
Ird be a wordbe
Mint láthattad, és ,mint írtam is, humorféle volt a kiigazítás. Mellesleg a muszáj hangzásra igen közel áll az uszály szóhoz, nagyon sokan elrontják, ez nem olyan jellegű hiba, mint egy tével írni a múltidőt, ez becsapós dolog, pont azért engedtem meg magamnak a humorizálást.
A "higyjen" igét én még biztosan így tanultam , és nem higgyen -nek, kb. úgy, mint ahogy a tudja, sem tuggya.
Régebben így volt szabályos: Okt. 21.-én most meg már nem igy kell leírni.
Vagy, csak megint hűJe vagyok:)
pink ?
Szerintem egy pályaidom kéne az rs-ére
aztageci