Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg fekete a váz
Te ez nem olaj-levegö hütéses. Amugy nekem teccik.
de poén ez az ál léghűtés is
bár gyárilag nem tudom milyen lehet, ez nem a gyári kipuff, igazából fogalmam sincs honna származik, de kúrva jó hangaj van és innentől már nem érdekel a dolog
röfög is hozzá ahogy kell
de nézd meg a mutatók hogy mozognak, az viszont poén benne, egyébként élőben pofásabb képen én is azt mondta kicsit furcsa, de úgy élőben nem is az
nagyon vaddisznó verda, mondjuk a műszerfal egy hányás együtt fordul a kormánnyal.
Ezt legalább már a gsen megcsinálták rendesre.

Milyen inteligens öreg kora ellenére
És ismeri valaki gsx 400 katanat?
Na haver motorjának tényleg kegyetlen hangja van, pedig nem lyukas a kipuff
egészen pontosan ha jól tudom "83as, tehát 24 éves :)))
van rajta pár okosság! Sebességfokozat kijelző! nem vicc!
A másik aranyos, a műszerfalon minden angolul, van egy piros visszajelző, alatta japán szöveg :)) Felgyullad 80 felett, és gondolom azt akarja mondani hogy lassíts :)
VAn vagy 20 éves motor az biztos
1ébként suzuki gs250 :)
ismeritek ezt a vasat?
egy ilyen csodagéppel motorozok mostanában, csinálom a forgalmit a motorosiskolánál, és ezt tolták alám :) sor4, 34 paci (vót valamikó" ) :)) Ja és lyukas kipuff! Olyan hangja van mint az Isten haragjának! Másrészt majd széthullik, de kurvajó vele menni :)))
Tegnap 4 órát motoroztam vele szegeden 3fokban, szemerkélő esőben :) És yoool esett, saját mocc híján :)

am. olvasgattam itt a hsz-eket, és röhögtem végig :) kösz srácok
Mákja volt a srácnak h nem bukfencezett egy párat a motor. Mennyiért adja el? Évjárat?
annyi az összes sérülés ami a képen is látszik. Bal oldalán csúszott de szerencsére semmi komoly. Cartman(Zoli) az esés után még visszament vele a pályára az utána következő menetekre. A bal első index nyaka törött de az idomok nem, csak a fényezés sérült.
Uhhh nagy esés volt,nem sérült komolyabban a motor?csak fényezés kell rá?
ezért
Ezt miért kell fényezni?
Ezt valaki nagyon el akarja adni hogy má 220 km/h t odaírja
Hát ez már tök szánalom. Még hogy 400ccm-nek nézik... Pfff...
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje,hanem hogy alacsony a kerités
Én amúgy autófestő vagyok de ha kész lesz akko okvetlen tegyél fel róla képeket
Jaja még az autós balesete előtt talán két évvel itt Gyulán is segg részeg volt. Ott voltam én is valamiféle rendezvény volt. Teljesen K.O. volt és elkezdte mesélni, hogy ő mekkora motoros. Észrevett hogy az egyik chopperben kulcs van, beindította és elment motorozni teljesen részegen, de még felugrott mögé két csaj. A gáz akkor volt amikor visszajött elferdült elsővillájú motorral és a kettő közül csak egy csajjal. Képzelhetitek mindenki röhögött a motor tulaja aki megjegyzem 202cm és 130 kiló igazi chopperes majdnem szétverte a fejét. Aztán sikerült valahogy megegyezniük.
Hornet aranyra akarom fújatni a piros részeket rajta
Nekem is tetszik