Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Barátom ez a motor gyönyörű,nekem is ez az egyik kedvencem
Bevallom irigyellek
nekem ő lesz az új baby tavasztól egy fényezés ráfér szegényre de még így is gyönyörű
úúú... a Stól bucival van egy gázos sztorim
Pár éve volt egy autóbalesete annak a csimpánzképűnek ahol elég rendesen le is zúzta magát.
Hallom a hírt a TV-ben erre kiszaladok a házból hogy elújságoljam vigyorogva öcsémnek hogy a Buci mekkorát takart. Öcsém éppen a szomszéd lánnyal beszélgetett a házunk elött. Gondoltam sebaj neki is elmondom hogy mekkora poénság van. Erre a csaj teljesen ledermedt, hogy mi történt Akkora mákom volt hogy pont a Stohl Andris keresztlányának sikerült elújságolnom nevetgélve a hírt. Tudom tudom, kicsi a világ de akkoris bazzze
Gyula a kemény hely Részeg Stohl Andrást lehet itt BP-n is látni néha egy-két szórakozóhely VIP részlegében Én a Friderikuszt láttam merev részegen Dokk Beachen
Kevesen tudják róla de nagy motoros volt még eggyütt nyomtuk én az Sp-vel neki pedig egy 125-s TDR-je volt. Egyszer bement majdnem egykeréken egy Jet kút shopjába Tavasszal eggyütt vesszük a 600-as Gixxereket.
JA amióta kipróbálta az Sv-t azóta nem akar Gixit bár Márciusig megfűzöm
Csongi,
felnyomta a YouTube-ra az onboard videót az a GSX1400-as forma aki betétlapot kért tőled Kakucson
Jól megy annak aki Piliscsabán lakik. Bezzeg én itt Gyulán csak seggrészeg Stohl Andrásokkal találkozok.
Meg ha jobban megnézed a képeim közt a Rio-s képen a csaj az pedig az Aktmodell eggyik versenyzője volt szintén jóbarátom.... Tudhatnád h nem szarral gurítok Elég kiterjedt az ismeretségi köröm
tényleg?
meg a nevük is más
idom van nincs
Hella.Mi a különbség az Aprilia RS 125 és a Tuono 125 közt?
Szerezzek neked aláírást bence látom nagy rajongó vagy De ha érdekel Balogh Edinától is tudok. Na ő képes volt már engem zavarba hozni élőben gyilkosO02]
énis ebben a cipőben járok nagyon rákattantam a passzív félév ízére
jaja stand up comedy
én 5 évig jártam általánosba és 8 évig gimibe és 20 évesen érettségiztem. Hány éves a kapitány?
6 éves te pöcs
Beragadni csak a fősulin sikerül itt már +1 évben vagyok
nyomjuk itt a lopott szövegeket ezerrel
kicsit desszert íze lehetett már...
6 éves gimibe jártál vagy bent ragadtál a rendszerben?
Eggyik legjobb barátom 8 éve ismerem 6 éven át osztálytársam volt gimiben...
Kérdésedre válaszolva igen meg párszor jön még pár csaj a BK-ból
Megpróbálkozok vele csak most instaláltam át a gépet nos nincsenek képeim
Meg nagybátyóm vett Ducati 999 R -t szóval majd arról is akarok képeket meg ha minden összejön akko valami on boardot is csinálni róla mer kevés ducatis van
gygygygyggy:)