Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem adtam el !

Segíthatnél reklámozni ha tudod !

Köszi !
Csak nagyon halkan megjegyezném, hogy egy átlagos menet ellenállású 100kg-os motornak (naked) hogy 100km/h-val tudjon haladni majdnem pontosan 10 loerőre van szüksége. ( egy idomos motornak valamivel kevesebb is elég)
Példa: a kb 140 kilós 250-es etz keréken 19 lóerős, ezek közül a jobbak tudnak 130 körül.
Másik példa: nsr 250-es keréken 55 lóerő nagyjából, a jobbak mennek 195-200 körül.
Ezek után ki lehet találni mennyit megy, egy 25 ös, keréken 28-30 pacal körüli idomos motor.
180-at biztosan nem
ja... egy 25 megy max kilo80at... nekem 186 (gyláttam ) ment a mocc, ennyire kevés pacival ja és ami kemény hogy most van benne 43.000km is több..
mértne menne,nekem a 96os rs-em 85kg os figura alatt 180at és gyári volt, a lóerőt hülyeségnek írtam,csak sokan fenn vannak akadva a számoktól,hogy pl a mitot mindehl 35 loerősnek láto hírdetésekben meg hasonló és az rs-t 33nak húú,kiccsávók odavannak,jaj majd rakok rá egy 160ast és lesz 40 ló hú de jó,amikor vicc az egész,kb 27 lovasok az rs-ek és mi van,nem a szám a lényeg,hanem amit aládrak,legalábbis szerintem
azé régen többet mentek. pl a mai rs épphogy 160-x-et megy az első 25ös apriliák meg kiló70 felett mentek. de pl a 250esek között is az elsők erősebbek voltak nagyobb fordulatszám mellett.
nem kell minden apróságon fennakadni
Hát keréken ezekse nyomnak többet sztem, 20on akármennyinél! Meg azért egy 125-el 200at megközeliteni azért elég necces...
halkan jegyzem meg egy 125ccm-es ép, megfelelő kipufal, karbival, áttétellel megy kétszázat. m-force suliba járta, ott a főokosnak volt egy gilerája, és öszehozta, szal nem lehetetlen. persze azal nem lehetne évekig boltba árni. a 40-x lóerőhőz meg csak annyit hogyha agyári krosszmocik alig negyven pá pacisak maximum akkor annál több egy akár 150-60as uccai motor sosem lesz. az én mocim is papirn 45-6 looerő, de padon (keréken) (szégyellem magam de bevallom ) éphogy 30-pár..
látszik ki mennyire jár ide:)
Sztem meg csak szimplán poén volt
nekem a babetan(1sebeseges) 200as hengerel 190loero es 800al megy .nem basztatni akarlak de ez most ugyan az amit te mondtal.el vagy tajolva
símán,nem tudtad?ne égesd már magad:D:D:D
Az teljesen jó Alap
na latjatok ezen kel rohogni rs125 160as polinivel 48loero
kb 46-48, ha jól állítod be símán megy 190-200at is!
Fönt se vagy vagy mi?
az a 160 as polini henger mit tud? hány lovas? gyári átétellel megy 180 at
nah meg olyat beszélt hogy valami szakavaki 2800 ccmes sel ment nos 90 nel bevette a kanyart a suli mellett nos majdnem eldölt . . .
mokerjaro@citromail.hu
engem aza szeditet hogy oroszlant vesz es majd hogyan fognak futni az emberek jeeeeeeee
Te moker neked van olyanod hogy MSN mer szerintem itt nemérdekel senkit amit a szotyeszról szövegelünk:D:D:D:D:D:D:
Hallod tőlem meg kunyerált egy 50 est baszki , meg mondott akkora ökörségeket hogy vesz valami Sondát 13 000 ccm meg ilyenek aztánn kérdem tőle ,te bevagy baszva nos azmeg csak nézetta bamba szemeivel
hogylehet ekkora.............
csóri szotyesz
pontosan bazz hetvegen oda jott hozam a muto (szotyesz) hogy nincs e cigim pont iszogatunk elkapott ojan ideg albakapta az utest(visza emlekeztem box tapasztalataimra) elajult a gyerek folal elfut ep jonek a kocsisek a cadilekel csoro anyit kapott rendesen megsajnaltam a vegere
nah vodkába nem mindegy annyira:Dmer az szószerint fejbevág