Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teleg 50cc az egy feles vodka
engem 20 vodka utan azis foldhoz vag
Látod valakit földhözvágja az a 4-5 ccm
az csak kötözködés, 154 az 150es és 160 között van, az 4-6 ccm ide vagy oda
banyek azé az csöppet messze van ,mer tanácsot akartam tőled kérni ,de mindegy (mer tényleg jól mondtad hogy mindenki mond mindent )
csupán 500km
nsr rol beszelunk
Értem de te mennyire laksz messze győrtől?
Jövő szezonban kezdem a versenyzést(DT) idén sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahhogy szerettük volna
Jah és nem tudnál segíteni?
154es van rsre , se 150es se 160as nincs
Te akkor vesenyzel rendesen vele
Pár apróság van rajta megcsinálva csak,és nagyon jól be van állítva,semmi extra, egy rezó van rajta.
v dani má felcseszted a moker agyát a nsr fórumon
Képeket akartam írni bocs
na, ebben a hozzászólásomban nem volt semmilyen sértő dolog senkire nézve sem.
na ezt jól megmondtam
Zsóti megkérdezhetem hogy neked milyen az a RS ami a kék között van mer nagyon zsír! ?
ne itvan megkerdezem ere flegmul en.en ere azt mondom ne a szankat jartasuk menyunk motorozni.ja es teneked a nagy moci szerelonek egy motorszervizbe jartam praxolni
tapasztalatból beszélek, egyébként tényleg nem a legjobb, de azért el lehet vele szórakozni
nem is túl jók, a vezérlési idők ennél már nagyon eltolódnak, nem a legideálisabb
na remélem érted mit mondok, mert én már nem igazán, bedobom a szunyát
a 25ösökre való nagyobb hengereknek nem a furata nagyobb? én ugy tudtam.. akkor pedig nem nyomatékosabbak, csak magas fordulaotn jön több erő... haa löket is változna amitől nyomatékosabb lenne alul, akkor hajtókar, főtengely is cserés lenne ms méretűre, úgy meg már elég bonolult lenne a dolog. sztem caka furat nagyobbakkorviszzont nincsannyival nagyobbnyomaték..
A malossit onnan tudom hogy volt nekünk egy 2éve kb.de nem szeretm az ilyen hengereket.
Jaj barátom félre ne értsd!
ELadtad már a motort?
ha az volt a célod hogy felhergelj akkor nem sikerült ilyeneken nem húzom fel magam