Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre énis kiváncsi vok úgyhogy elárulhatnátok
Nah kell azt összerakni csak meg kell venni van itthon egy eladó:D
idő,nah meg szakértelem én pölö egy nyáriszünet alatt sem raknék neked össze egy sp kipuffot,mert nem értek hozzá
Hallod mindenhova írod hogy rengeteg féle power van gondolom akkor biztosan tudod hogy hogyan működik,mikor van jelentősége és hogy a GP-ben hogy is oldották ezt meg?
tuning kézikönyv?
kérek plusz sportgyűrűűűt:D:D:D:D
Olvastam NSR Topicban,hogy neked a tuning kézikönyv a biblia!Pontosan mi ennek a könyvnek a címe?Csak úgy érdeklődés képpen hogy hol lehet ilyen dolgokat olvasni?
van élete
és ezt komolyan gondoltad?
csávónak volt tuningja 2 t s 125 höz de abba minden volt szinte képekkel kipufok hengerek
160 as polini ,150 es magasfordulatú........
37 es ,40 es karbeszok...............
powerek(abból is millió van)
meg kipufok de a gyerek értett hozzá ővele kerestem ki ezeket NSR hez is:P
Nagyon ott vagy barátom
Heh ezt én firkantottam csak qva zsé kell hozzá:P
Srácok ezt a hozzászólást az NSR-topicban mutatta Atta majd beszartam mire végig olvastam.Nem fogok nevet írni hogy kiírta mert ez szerintem így korrekt.
"Barátom a az NSR eknek a váltóba 1 esbe 2 esbe kisebb a fogaskerekük ,tehát NSR ből jobb 100 as sprintet lehetne kihozni mint az RS -ből,de gyári NSR el ne álj ki egy RS ellen mer csöppet lealáz, de ha kiveszel belle minden fulytást kiveszed a korlátot(14 000 ig pörög) gianelli kipuf 34-es kahein sport karbesz 150 es re megcsinállod +titándugattyú ja meg a dugattyúra még plusz sport gyűrű (16 000 et pörög de csak ha teszel bele racing drag powert ami 2 állású állítható power)meg ilyen apróságok hogy sportgyertya ,sport levegő filter nos ottvagy hogy mehecc gyórsulni mer a vége 190 körül lesz és az apriliából nem tudnál kihozni ilyen 100 as sprintet.
Jah még annyit a gyári folytott NSR megy 140 et folytások nélkül 160 at még a cbr is megy 110 szóval erről ennyit!"
Kommentet nem is fűznék hozná,szerintem magáért beszél.
meg ha van időd rá...
főleg ha van időd rá
jah,ha értesz hozzá
annak aztán nagyon jó hangja van, de a legfaszább ha saját magad csinálsz egy hangolt kis jó vékony kipuffot, az már aztán szól
Am szerintem is...Volt az a vidi ahol 190 et ment za rs na ottis jolly moto volt rajta
Jolly Moto
csakany
császtok moker, yancsó
Szohi moker mizu?
mongyuk
mingyuk ja teleg
ez így van!