Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tisztességesen beszélek!
najólvan én megyek és Faisst meg a saját nagy örömömre fellövök egy rackettát. Aki akar meg vitázzon csak itt tovább a marhaságon.
Elegem van már az anonym fantom emberkékből, de komolyan. Kultúrált fórum ez, minek kell ez ide?
Nem tűnt még fel, hogy csak Te beszélsz ilyen "kultúrált" hangnembe? Ha segíteni akarsz valakinek, azt nem ilyen módon kell megtenni. De ezt már Tyt is kifejtette bővebben.
No comment
Akkor meg mért én oltogatok ? Ja mert hogy a tös gyökeres RSesek jobban vágják akkor tudjátok obban majd akad össze megint a gépezet...
Értem de te se érted hogy nekem is van tapasztalatom a Vertexel és a Vertex az jó!
én sose mondtam h szar a vertex mivel 1 hete én is ezt vettem bele csak nincs még belerakva. És kapom a képeket azon h a vertex így xar meg amugy xar. Pedig én se úgy tudtam... de szerény véleményem szerint nem a dugóval van a baj meg a gyűrűkkel... hanem a használattal és az adott motorral (jelenleg RS).
ezt inkább tőled kéne kérdezni
hát öcsém én nem ilyen vagyok, ne magadból indulj ki. Lehet Te ilyen vagy, én meg nem. Még ha túlvállalnám magam sem. Hidd el megvoltak azok az idők is. Sőt el sem múltak teljesen.
Mert ki vagy te?
de nem érted,h a tapasztalat ezt mutatja?
Én nem parasztkodtam veled de mind1 nekem csak van egy véleményem és kész mondom én is vettem vatta uj apriliát és nagy szar eladó vigyétek
Hali!
Megvanmég a 28as karbid? Érdekelne... Vegyél már fel MSNre légyszi: fepi3[kukac]freemail.hu
Tesókám, kicsit vegyél már vissza magadból!
az hogy te mit választottál volna ,ezek után már nem hiszem hogy érdekel bárkit is. Ha segíteni akarsz, akkor tedd meg kultúráltan, ha meg azon vagy hogy mindenképp azt magyarázd meg az új RS-eseknek hogy miért szar az új RS akkor tűnj el a picsába.
bocs ha dúrva voltam, csak kezd már felidegelni ez az egész.
Nem oltogatok én senkit csak próbálok segiteni ha ti már rááltatok a vertex szar témára
magyarázhatsz persze,nem vagyok én hülye,ne érts félre,de belátod,hogy ha vki erősen túlvállalja magát anyagilag akkor jobban szidná a gépet,ami már másodszor hagyja ott
Oké pedig igy tettél kiba szép az uj RS meg minden jó csak ennyi hibája van neki semmi se tökéletes...én nem ezt választottam volna magánvélemény ehez jogom van
Jaj de vágod te a 2t-t te szerencsétlen....
olvasod amit írok vagy kötexel? mondtam már, leírtam már miért ezt vettük, elég soxor. Belém ne akard már magyarázni hogy szarul választottam, úgysem sikerülne.
te ki a jó isten vagy? a törzsgyökeres RSeseket oltogatni nem xéép dolog. lehet eltévedtél...ez nem a p*na.hu!
Ezt is a SZERELŐ mondta, mi?
Jobb lesz az olajzás...
Ez szép és jó de ha gondolkodtál volna mielött motort vásároltál akkor most istenithetnéd ugyszint a mocidat és nem is lenne semmi baja....
nem az alapjáratit fogja kapni,hanem annak a fordulatszámnak és alap gázállásnak megfelelőt,mivel mind2 függvénye
minek átfúrni? beteg vagy?