Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Loki végül mennyibe ment el az Rs?
Elkelt a motorom kicsit sajnálom
Lesz még törött tyt ha összefutunk legközelebb jobban figyelj,s vágd haza "motort" is meg magadat is...
elég sokan jártunk így a fórumon,nemhiszem h nem olvastad.... köztük én is
Bazzki Tyt

Mindíg elkeserít ha ilyet hallok
Mindíg félek hogy én leszek a következő ...
Enyémbe már 11"500 km, hajtom is, nem is vagyok kicsi sőt talán a legnagyobb RS-es (legalábbis fórumon) szoval mindíg fosok ...

Nem irígyellek Tyt ...
Dc46 a nickje, kicsit visszamész 1-2száz oldalt itt a topicban, megtudod ki ő.
bassz.. vettél volna egy 1000-es 130 lóerős FZR-t németben 2000 ojróért akkormár...
Csáá.Énis úgytom h vertex a király...De ezexerint lófax
bazze az enyém is vertex de kovácsolt. remélem az többet bírja...
Mien Lóri? Én is Lóri vaok...
Én is vertexet vettem most a vasamba . Jéézusom ne rémisgessetek h ennyire szar a vertex me már kajak félek belerakni... eddig úgy tudtam h szinte az egyik legjobb már meg hót gagyi? h van ez?

Régi Asso Werke dugó (20ezer km után - kíméletes használat mellet) és az új vertex a képeken.
Mindenki ezt mondja. Aki ennek ellenére beleteszi az így jár.... szarul

Tyt te is szopodsz itt mennyi dugót akarsz elfogyasztani amíg el nem adod?
Erről beszélt lóri.... Nemszabad új vertexet venni, valamit elrontottak anyagminőségben, akadnak mint a szar.
Zotya csörgess már meg légyszi,visszahívlak!06 30 597 02 49(köszi)
a wisecot még nem probáltátok?
EZT
vertexéket pereljük mostmár be irjuk a petíciót
vertex:(
he-he nem céloztam rád csak modntam mert most végeztem a munkaval és jó a kedvem vazz ....
olyan 90-95 között mozgok, erre még rájön a bőrruha meg minden.
Bagoly mondja verébnek?

Ha személyeskedni akarsz írd oda kire gondolsz!

Azért nálad vannak elszorva okosabbak is motor ügyileg azt hiszem.
igen, énis annak örülök hogy nem dobtam el, akkor sokkal szarabb lenne a helyzet. Így legalább csak van egy megszorult mocim, úgy meg lenne törött rs, törött Tyt, szakadt bőrruha :)
Mennyi a száraz tömeged,ha szabad ilyet kérdezni?
tényleg itt sok kis okos van vki nem tud nekem fék betéteket ? mert a hondánál rendeltem még szeptember.1 előtt asszem és azóta se jött a csomag :S
imádom még mindíg a 2t-t, nem vagyok én olyan. max annyit kéne lehet belátni hogy egyszerűen kéne egy picit erősebb motor alám, aminek nem kéne annyi terhet a vállán viselnie mint ennek a szegény kis RSnek.