Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez 100%ig úgy van ahogy mondod. Én is így tudtam és én ezt úgy orvosoltam h ha csapattam neki és lassítani kellett ako kuplung be és fék. Motorfékezni nem is szabad 2Tnél. Hát de ez alap dolog ...még az oktató is mondta KRESZen
rsata : ako mosmá tudom azt is h RSekbe 122es van hehe
alapjáraton is kap olajat ez hülyeség h nem... látod az is összeakad ameikhez a tankba öntenek oilt, annyi a megoldás h nem kell vertexet venni.
Jók ezek az uj RS-ek sorra ragad meg mind itt felénk is, ugy tom hogy a különolajzás a gázra van kötve szal csak akkor kap olajat a mocc ha gázt adsz mikor alapjáraton megy akkor nem meg motorféknél sem.... a nagy részük ugy akad össze miközben motorfékez az illetö.....orvosság:ha pirosnál álsz 10 másodpercenként egy jó bö gázadás és minden rendben,és a motorféket ne nagyon használjuk gyerekek 2t

na pápá

u.i.: Asso Verke dugót még most is tok szerezni szoljatok ha kell
úúúúú bencce, ne tud meg mit hagytál ki! Nagyon jó volt a KakucsRing! Hőmérsékletre is jó volt. Most csak két perec volt (az utcai motorosok csoportjában) de mindkettőt összeakadásból kifolyólag sikerült bemutatni. Talán ilyen sokan még nem is voltak motorosok mint ma és szinte csak nagymotorok voltak. Ettől függetlenül én élveztem mintegyik menetet mert elég hamar át tudtam magam rágni az ilyen lassúbb csoportosulásokon szal nem volt zavaró.
Jövőhéten megint lesz KakucsRingen versenynap. Lehet bevezni ha valaki úgy érzi hogy nagyon keni már a témát.
rosszul tudod
Legjobb tudomásom szerint Rotax 123as blokk van ezekbe. leaglább is az enyémbe meg jó sokénkba. A régiekbe van a 122es...
jah csak nem mindenhol van így
engem eddig jól szolgál, és hogy papiron van csak gari? haveromnak beállt a rse és cserélték a hengert dugoval, csak a munka díjat kellet fizetni.
Még a végén bejön a jóslatom h ez a motor nemhogy 1.3 de még 800ezret sem ér

GYerekek motort kellet volna venni.
Jo minden elromlik egyszer de egy új motor? Hát én tyt helyében már rég eladtam volna azt a hulladékot bár pénzkidobás volt megvenni. 1.3 ért K2 Gixxert 600ccm kapsz ami csak megy és csak tankolod és csak megy majd kötelező szervíz után is csak tankolsz és mész.....

Esküszöm szánalmas kb Vietnámi minőségű csöves motorok jutnak eszembe az RS-ekről
ah atta mondja,garancia csak PAPÍRON létezik...
garancia csak papíron létezik...
De akkor garanciális, nem? Ha baj van, javítsák meg! Ez nem kérdés!
Nem semmi... Hát akkor kezdek én is félni
msnre gyere!
2006-os full gayri...
95-2007es évj rsekbe mindegyikbe rotax 122 van... semmi nem változtattak a blokkba, egyedül annyit h 98tol 28as karbival szerelték, ennyi
ugyanaz van benne....
2006-os vagy 07-es az RS? Hány km van benne? Teljesen gyári, nem lett megpiszkálva?
Énis folyton ezt hallgatom, hogy el kell adni a motort, és autót kell venni! De szó sem lehet róla... ÉS énis oylankor hallgatom, ha valami gubanc van... pl mólt szombaton, mikor a hátsó henger gyertyáának közepe kiszakadt, és haza kellett hozni... Hiába 2500 Ft egy gyertya, és már szalad is... Ne tudjátok meg, mennyire
Megjegyezném hogy ami változtatás történt az elmúlt 19 évben ezzel a blokkal, az lényegében csak a két plussz felömlő a hengerben, és a könyebb főtengely... Most hogy a kuplung, meg a dekli más, az egy dolog....
lehet...én azt tudom,h beálltam és szégyen v nem elkapott a sírógörcs,mert nem hiszem el komolyan mondom...most mondtam anyanak is hat mit ne mondjak nem volt elragadtatva,atta ha ráérsz kuldj mar 1 visszahívot mert sznék beszélni veled,thx
Megoldás?
Uj RS-be régi blokk bele és kész no problem:)
Szépnek xép az új RS de vmit naon elrontottak vele. Lehet az újfajta 2T technológia már nem oan kifinomult mint anno a régi 2T technika...
Már elnézést előre is minden új RS tulajtól de az Új RS egy jó nagy rakás szar! Inkább vennék régi RSt mint újat.
Sőt inkább már egy Yamaha R125öt
Bazz ez nagyon durva...
Kellett nektek uj RS... Hulladék