Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztamindenit...
Ha beblokkolt kis esélyes h megúszta...
Az a lényeg neked nem lett bajod a többi meg majd csak lesz valahogy...
Hengert elvileg tudok.
kapott mindíg plusz olajat a tankba.. nem is indultam el anélkül hogy ne raktam volna bele plusz olajat.
ííí basszus de azt szívód ám a ...... áhh vmi nem nagyon nem jó aszem megutálod a 2t-t egy életre, na de majd ha meg lesz csinálva talán jó lesz
Sajnálom! Viszont én azt javaslom, ne vegyél bele több Vertex dugót... Én proxot próbálnék ki... Hacsak nem tudsz Asso Werkét venni! És állíts rá picit az olajozásra, (a bowdenen az állítójánál kicsit tekerj rá)
büdöskurvaélet.
már megint megszorult, de most úgy rendesen ::(( nem csak leállt, faszán be is blokkolt (120as tempónál), de szerencsémre megfogtam. Ha előtte a hosszú kanyarban amiben 130al mentem akkor szorul meg, tuti bukta, így legalább azt megúsztam.
Mindez az otthonomtól 15kmre, az algyői híd kellős közepén.
Volt ott egy tanya, oda leraktam amíg érte nem tudunk menni, mondtam a tulajnak majd kap 1 kis lóvét a megőrzésért. (remélem épp nem most adják el a mocit a gecibe), de ennél jobb ötletem nem volt, az út szélén nem hagyhatom. Engem meg kocsival hazahoztak.

kicsit unom már a dolgot, remélem a hengerem megúszta. :(
Van eladó indexem és boka támasztóm. Még a Tuono-ból maradt meg. Apró szépséghibával ( megrágta a kutya) Nagyon minimális összegért odaadom akinek kell....
Jobb hátsó index és jobboldani bokatámasztó.
Jelképes összegért !
Ha kevés van benne hamar kiég
na akkor csak nem olyan szar ez az arrow, azzal ellentétben amit az okosok mondtak :D
na sikerült megnéznem:) kibaszott jó hangja van főleg mikor letetted a kamerát és ugy pörgetted
télleg nagyon szép hangja van!rem nekem is összejön a rezó a télen :D
kevés a gyapot :)) lool, most kezdett épp kiégni. Azt várom mikor ég ki belőle teljesen a picsába, és akkor még hangosabb lesz :)))

am köszi mindenkinek :)) a fos idő miatt ma nem tudtam meghajtani a gépet, ezért egy 4kerekű 1,4td valamibe kellett ülnöm
Szívlámpás RS fejidom pályásítása elkészült...
Ok. Én voltam a hülye! Na nagyon fasza hangja van bár sztem egy kicsit kevés a gyapot.
Jólvan fukszos Tyt megdícsérlek mert szép hangja van a gépnek. Bár ez mondjuk pont az RS érdeme
Szépen veszi a gázt is
Nekem megse nyitja az oldal csak fehér az egész, az egér ikon pedig töltést mutat :S pedig szívesen megnézném
tényleg jó 8)
A honlap címét,ahol kezdi lejátszani,bemásolod,egy letöltésvezérlőbe,és úgy le tod szedni!
Állat a hangja! DE hogy engeded, hogy ilyen mindenféle jöttment kékpolós fazon ráncigálja a gázmarkolatot... Hogy ütnéd le
kezdjük ott le se tom tölteni:S rakattolok es a honlapon kezdi lejatszani de csak 3mp.
grat,szép kis hangja van éljen a Black RS
BSPlayer,mindent megnyit és 1 mega
köszi mindenkinek!
Ata, próbáltad már másik lejáccóval? :( pedig Neked is szól többek közt a vidi. Esetleg másik gépen próbáld meg lejáccani
télleg jó hangja van!
Majd teszek fel én is hang videót ha kéx a motor generál, csak nekem giannelli carbon dob van már rajta.
Szép a hangja(is) !
Szépen szol