Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány órára mentek?
még bejáratós a gép...
eztért jo az én moccom!az el se indul ha a támasztó lent van
nem:( én is ott néztem de nem:(
hát kicsit lereszeltem már a talpból. de nem baj mert utálom ezt a kitámasztot csak a régit eltörtem. annál megszoktam h ráülök a motorra rögtön felpattan. ez meg lent marad és az elso balos kanyarnál mindig qrva nagyot dob
nincs belépő itt se ha csak nézőnek jösz... az azért bebaszna
ha a kis "bütyök"-nél szakadt el akkor a végét savazd be, tekerj rá vmi vékonyab rézdrótot vagy sima is jo, aztán szépen forraszd rá. nagyon sokáig tudja birni ha jol megcsinálod.
forraszd meg:) am neked a támasztód talpa nem ér le? nekem tnap a talpa fele eltünt
hányra mentek ki kakucsra? lehet kinézek. ha nem megyek fel a pályára akkor is van belépő? és mennyi?
köcce
ja és ez lemaradt: ... :)
nem lehet valahogy gyorsba megjavítani ideiglenesen?
hát de... ráadásul ah nézem több jó idős 7vége nem is nagyon lesz...
Basszus ilyen nincs nemáááá
nyitva van hétköznapokon kakucs?
rocky...
most mentem el olajért, hazafele fél órát toltam a motort mert elszállt a gázbowdenem. igazából magamra vethetek mert már rég ki kellett volna cserélnem. faszom kivan. ez van... már nem is mondok semmit.
Hehe tegnap mi is pályáztunk, a szegedi kamionparkolóba MZ-s haverral! :)
Vittünk söprűt, a menet előtt egy fél órán keresztül söpörtem a kavicsokat, de király lett :)) A délutánt ott töltöttük és nagyon állatot mociztunk!
Mértem időt, 33,9 a legjobb mért időm, 36ról indult. (balos pálya, majd leírom ha valakit érdekel melyik), a vége fele elég jól sikerült begyorsulnom. Legutóbb amikor ezzel a haverral ottvoltunk nem bírtam lerázni, most meg a vége fele 6-8 kör után egy fél pályát rávertem :))) (pedig ő is begyorsult, ledarálta a lábtartóját :D )
Ja és a lényeg, végre jobbra is letérdeltem, nem szűz már a jobbos térdkoptatóm :)))))
Kegyetlen jó volt az RSel itt menni, és sokat ért az hogy felkeményítettem a hátulját. Hiába no, ilyen kis pályára az RSnél nincs jobb! :))
Atta majd ftp-re töltsd mar fel a képeket videokat
bencce,
ugye akkor gyüsz ma Kakucsra? Gondolom a Fábián akkor mégse tud ma jönni Idén minden RS-es haveromnak léegalább egyszer beszart a motorja ez egy szerencsétlen év volt
ja asszem egy fz6os volt még táskák is vtak az oldalán úgy nyomta annyit láttam h a tank jobb oldala kilyukadt, de a benzin a pálya szélére folyt szerencsére
Megtaláltam én is.
http://steveimpre.seesaa.net/
Pf...
Beirtam googléba beirtam hogy Rs125 képekhez aztán nemtom hányadik oldalon volt de valami kínai oldal volt vagy mi
Hol találtad?
képeket
nagyon jo volt ma kakucson!elég jol ment ahoz képest h 1x voltam pályán :D
őőőő ilyen Rs-t én már asszem láttam... Vagy nem emlékszem pontosan, de az tuti, hogy a Humok kupás RS-ekkel anno, mikor kezdték a dolgot, volt két csaj, az egyiknek rozsaszín volt az RS-e. Most nem emlékszem pontosan, hogy azt láttam, vagy csak mesélte. Huhh hogy is hívták a lányt... Nem emlékszem, de anno 125 világán MissAprilia néven irogatott néha
Arra emlékszem, egy virágmintás RS-t láttam, csak nemtudom, hogy az alapszín rózsaszín volt-e, vagy azt csak mesélték..,. Na mindegy, én nagyon csúnyán néztem, hogy nem barbimotor....
Találtam új Rs-hez kiegészitőket