Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell neki árat mondani, mert tudja sztem
Amúgy hol jött ki a kuplungbowden? mert ha felül, akkor azon ilyen csavaros kis akasztóka volt és csask vissza kell csavarni. Amúgy meglett a műszaki?
hát holnap megcsinálom a bowdent... mármint veszek. de az a baj h nem látok már jó időt. ha lenne jó idő persze h mennék! de hétvégén 16 fok:( az nem igazán elég:(
Jaja! Sztem nem volt rossz vétel, szerinted? árat ne kérdezz :P
Rsatta te mennyit motorozol h kakucson mehess? hány km? amugy meg ki a legjobb kakucson?
jéé ez az rs tukié volt)
Hy! Nagyon köszi a gyors hozzászólást, rendesek vagytok! Nemrég vettem ezt az rs-t és bosszant hogy már kimegy alattam a bowden :S De tényleg kössz... Fogó van, meg minden
végül akk nem vtál kakucson? ebbe az évbe mész még?
látni fogod a blokk oldalán ahol bemegy. a blokk oldalán lévő felső kis vackot kicsavarod és azon keresztül ki lehet akasztani a régit és be az újat. ha nem csináltad jó sokáig el fox vele pöcsölni. vigyél fogót meg iyneket.
a bal oldali deknin az olajbeöntő müanyag kupakot kicsavarod és ott kitudod akasztani
Sziasztok!
Segítséget szeretnék töletek kérni! Szétszakadt a kuplung bowdennem és ki szeretném szerelni. A felsö rész nem gáz, de az alsó az meg be a blokkba. Ti értettek hozzá! Amugy 2001 es aprilia rs 125
vagy csak mindenkinek szét van menve az Rs-e
nagyon ki van halva a topic mi van veletek? minednki húz koliba?
hehe
tényleg, pedig nem azt akartam
nem te amonster raktad be :D
ez ugyanaz amit én linkeltem :D
http://sportmotor.hu/motoros_v... és itt a masik vidi is
neked is egyre jobban kopogott amikor huztad a gázt? mert ha igen akkor ugy jártál mint én anno
Na király volt tegnap a kaucs csak kár hogy kinyírtam a hajtókart
szürke mito volt shoxos bőrruhás agv sityakos emberkével mellette egy af1 spvel egy kék bőrruhás srác netán egy örült robogóssal egytársaságban?
NEm dobsz fel képeket?
Ki volt közületek a motoros demonstráción? 2 újfajta RS-t, egy régebbit, 2 AF1-et (az enyémet beleszámítva), egy mitot meg pár NSR-t láttam.
Ha valaki körbenézte a motorokat, az enyém a piros AF-1 volt Hamblo felirattal
Kemény 400km volt oda-vissza az út - és szépen bírta a gép.
nah majd lehet kinézek... megy valaki pestről?