Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, hogy ki milyen lamellákat használ, de NE VEGYÉL bele Newfern-t. Nekem vasárnap leégett a kuplungom a gsxr-en és most kuka a kopólamella, a nem kopó lamella és a mobil1 4t racing 15w-50-es olaj ami 14000 ft volt. Ja meg olajszűrő csere is kell. Szóval most szívom a fogam a k**va newfern miatt.
Szerintem ne vegyél azt. És csak 1300 km-t bírt pedig semmi gumiégetés, gyorsulás, "brutális" kuplungcsúsztatás.
Új RS órája mennyire mér pontosan, nem tudja/mérte valaki?
Nekem 165öt néha 166ot mutat. (Full gyári az RS)
jelenleg 1el nagyobb hátsólánckerékkel óra szerint 156, az akk 162 valójában. de még nincs bekarburálva a 34es... am azért mér kevesebbet az órám mert kicsit magasabb első gumma van elöl:)
A kellemes meglepetés,és óra szerint mennyi a vége?
na bemértem gpsel:) nekem kevesebbet mutat az órám mint a gps....

140ig 2vel mutat kevesebbet, mikor 150et mutatott az rs óra akkor a gps 156ot mutatott. ts rsének az órája meg ugyanugy mér mint a gps
1000 km
Kit láttam ma új RS-sel fél 6 körül Tarján fele?
Hali rsata!
Visszaolvasgattam a fórumon és ahogy láttam te is nem rég cseréltél dugót, te meddig járattad?
Helló mindenkinek! Valaki segítsen Rs 125 2006 -os hoz rendszámtábla tartót (ami a faridomból jön le) Tud valaki internet címet ahol vanak ilyen cucok? Az szóljón köszöntem
jahajh!most kiderül kinek az óraja csal jobban :Denyém vagy a tiéd
bazzz
olvasd el jobban, még csak most fogom
és?
na ma bemérem gpsel az rs óráját mien pontos...
Inkább olajtartály minthogy simson módra tankoljak :S
Mert felesleges. :)
És most amúgy minek dobtam volna ki?
Kinek van Rotax 122-es blokkja?
A kuplungot nektek is az oldaldekni tartja a helyére? Ez olyan fura
A gépem ugy szét van már kapva hogy fel sem lehet ismerni
Milyen lamellákatt használtok?(az is elkopott...)
köcce
Nemhogy kidobtad volna az olajtartályt a kukába
Jaah. Nemizé :D Szóval. A olajtartálynak a visszajelzöje fenn volt akadva azt megcsináltam. Az egyik oldal azt tudod a csúszás miatt csinálom meg, a másikra meg a gyáribb matrica kerül. A kipuffogót meg azért mert szeretnék egy kicsit más hangot adni neki. :) felvettelek msnen
én az elején lenyomtam és a végén meg ki
az oldalain mit csinálsz? vagy la. is a balon? kipuff dob kis horzsolása miatt átengedik, de még az indexbe sem kötnének bele. Az olajtartállyal mi problem volt? én úgy tom csak a kupaknál fojt ki néha, ha nagyon tele volt öntve.
en is kb 5körönként mértem mert elfelejtettem megnyomni:D am felvettelek msnre
az utsó képeden (adatlapod) ezzel a fél szemű grimasszal tök olyan vagy mint Sid Vicious :)