Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerekek kész...ugyanugy jártam mint tyt egy 20 perce...csak nekem 110nél,nem tom mér...én is öntöttem még a tankba is benzint...vertex...hazatudtam vele jönni...elkapott a sírógörcs is ,nem hiszem el
tyt add már meg az msned lehet tok neked Asso Verke dugót szerezni...
én már nem kockáztatok ebben az időben:) most rendben van a moci úgyh már csak szaladgálásra használom, nem kell szezon vége előtt egy taknyolás, h a hidegben rohangáljak alkatrészért majd meg 5 fokban vigyem a szerelőhöz. ha szép az idő inkább kiülök pályaidomot sikálni:)
nem bízom már nagyon a hátsó pilótapower-emben. majd jövőre hátul is power race lesz.
ezen a hétvégén nem mentél kakucsra?
már hogyne lehetne:)
ugyan már:D:P
ezeket a motorokat nem lehet helyrerakni:)
háát sokmindenért... elöszöris pl most akartam gurulni egyet de nem indul... nem jó az önindítója elkopott v passz... próbáltuk betolni nem indul... tesom szerint eltömödött és nem kap benyát hát nemtudom....jó végülis mindneképp kéne mennie 12ezres köt szervízre de akartam egyet gurulni:( ja meg gumi is kell rá... szval elég sok minden... meg első fékpofa meg megkell nézni az olajnál is emrt kicsit folyat meg ien apróságok... beteg szegénykém:(... nembaj majd helyrerakják:) addig maradok a cbren...
miért?
megy szervízbe Pestre a picikém:(((
hopp " enyém"
az enyám volt az egyik , igaz rsata
hát vertex nem lesz belerakva az tuti! asso dugót hol lehet szerezni?
1ébként hazahoztuk a mocit a tanyáról ahol hagytam, adtam nekik 1 kis pézt hogy vigyáztak rá :)
itthon most megy a nagy filozófiai vita, anyám nem érti meg hogy hogy történhetett megint, és szerinte el kéne adni a gecibe és autót venni mondtam neki hogy nem lenne jó éjjel nappal azt hallgatnia hogy motorozni akaroooook elfelejtheti az ilyen dolgokat :) én kis mocikám
Ehez mondjuk annyi, hogyha még nem szedted szét akkor csinálsz minden műveletről egy fényképet, és összerakásokr az fordítva kell csinálnod mindent.
Addíg tekered a csavarokat kifelé meg szeded lefelé az alaktrészeket a blokkról amíg a kezedbe nem kerűl a főtengely...
ENNYI.
rsnek még én se csináltam:S
tényleg. És nekem tudnál abba segíteni h ki vegyük a főtengőt? Me meg mondom őszintén nem merem egyedül széthúzni a blokkot me még nincs elég tapasztalatom ien téren. Babettán kívűl
hát ako én is úgy jártam. Csak nem vert szét mindent me még azelőtt szétszedtem
szar olaj esetén nagyobb az esély hogy főtengely nem bírja, elkezd szépen kopogni majd széthullik és szétbasz mindent:) nem egy igy járt motort javítottunk már:)
akarod h lefényképezzem a volt gyűrűimet? Szívinfarktust kapsz rajtuk. Az egyik oldalon már csak a jó isten tartotta össze a gyűrűt . De ako is kibírta a maga 20ezrét. Sőt még tuti bírt volna 1-2ezret ha óvatosba mek. Az arol meg h h a főtengőt baxxa szét? Ezt h érted ? Mármint mért ?
arol a főtengelynek tesz nagyon jót
legtöbbeknek nem megragad hanem eltörik a gyűrű! fos! nekem 1800 km-t bírt és 1000et lett járatva, gyűrűtörés pedig nem olajzás miatt van...
én is assot wettem volna bele ha még mindig kapható lenne. de mivel nincs maradt a prox meg a vertex a pinkmotorsnál. nos amiko felhívtam őket h kell a prox dugó mondták jól van meg van rendelve. majd rá nem sokkal küldtek egy emilt h nincs prox dugójuk készleten csak vertex és vmi 1500-2000 Ft al volt több. Mondom ako az még jobb lesz úgy. És így lett nekem vertex.
Kíméletes használat és hozzávaló naon jó olaj orvosolja a problémát szerintem. Me azé annyira csak nem lehet szar az a vertex h mindenkinek aki belerakja megragadjon a dugó. Csak észre vette volna már vki a gyárnál h nem kóser a dolog.
De attól mostmár bogarat ültettetek a fülembe...
Am elmondom nektek h mielőtt szét nem szedtem az AFIt, jól meghajtottam (ako legelőször) 160ig és úgy h jó pár kmen keresztül tartottam a (dugó-gyűrűsen, 6bar kompr.) végsebit és 500Ft-or Arol 2T volt a gépbe. És ako sem szorult meg. LOL mi?
Hát én tuti, hogy asso-t vettem volna a helyedbe...
Uccsó alapméretes dugó kell a motorodba? Remélem az illesztésre odafigyeltél...