Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És vajon ha elromlik benne valami akkor mennyibe kerül hozzá az alkatrész?
És hol veszel bele alkatrészt? Csak esetleg ott tudnak rendelni hozzá valamit ahol vetted nem?
Bemész egy sima motoros boltba és a "neve nincs" semmidbe kérsz alkatrészt?
Nekem biztos nemkéne
400.000-ért tudsz venni egy olyan pöpec NSR-t hogy megszólal és azzal nemigen van baj...
a képeken láttam a fireblade majmolást, de ha gyárilag nincs rajta akkor OK.
Figy, ennyi pénzért szerintem is baromira megéri, és ha ennyi pénzem lenne inkább venném meg ezt mint a cbr125öt!
na ennyi.
Van egy eladó egyberészes ruhám. Egy csúszás rajt, de nemvészes. Nem egy új ruha, de tökéletes. Főleg enyniért. 50-es a ruha. ára pedig 20ezer HUF. HOlnap megyek Kakucsra, ha kellvalakinek oda tudom vinni.
nincs:( csak szar hajtókarjaim vannak.
én ugy tom quadokat is csinál
trakee ki kell békülni a forma világgal kicsit nekem pl a lengővillával de ami erő van benne ahhoz pont jó az honda liszensz hmmm hyo meg suzuki és nekem is van ismerős akinek volt hyo és bevált szóval akkor ez se lehet rossz. többi meg sztem okés rajta
Mitogeri itt a mail cím amit beszéltünk:

kistuning5@citromail.hu
Sajna nem Mozessel megyek hanem Susy-val és Susyval még nem tok semmit de majd kicsit gyakorlok
Mi lesz most kint hétvégén?mert mondták hogy robogó verseny,meg cbr kups meg mitomén,a www.kakucs.hu-n viszont valami motoros találkozót írnak.
Szerintem nagyon komoly kismotor! Persze nem fogják sokáig megbecsülni.... Merthát magyarországon még mindíg a sznobizmus a jellemző... DE ennyiért, ilyen komoly kinézetet... És úgyis gondolom van rá legalább 1, de inkább 2 év garancia, tökéletes tanulómotor! Igaz, nem fogják sokáig becsülni sem a motort, sem a motorosát... Dehát az új motor, az új... Pl nálunk is az volt a vélemén,y hogy támogatás csak újra, vagy nagyon keveset futott fiatal motorra van... Így lett a Hyosung.. Eztsem fogják túl sokra becsülni, mint a Hyot.. Mejegyzem, lehet köpködni, nekem bevállt.. Április 27.-e óta van benn 9300 km, nem hallgatom el, a vákumos benzincsapot cserélték, egy sorjás csavar kivágta a membránlapját.. Kellett még első fékbetétet cserélnem, elkopott, és egy NGK szétszakadt gyertya maitt egyszer leállt.. Amúgy csak megy, és megy...

Szóval ha ezt tudja ezis, akkor csak motorozni kell vele.. Elvégre nem a suliudvaron mutogatni veszünk motort, nem?
fucky mi megyünk
ha jössz te is akkor legalább lesz kivel motorozni mert eddig ahányszor voltam nem volt senki csak 7végi motorosok
mi a bajod a keeway-el?
Holnap ki megy k ringre?
mail ment
én annyiban gerinek igazat adok annyi pénzért mit kapsz már ma ? egy cbr is 500ropi körül karcol és sztem forma világa szebb, megmondjuk annyi pénzért kapsz használtban egy 2t 91-98as évjáratig vmit és dupla annyi a fogyasztása és vígan szépen okosan elmotorozik. az a dupla tárcsa jó lehet még azzal a 12 pacival is stoppiezni
gilera@vipmail.hu
399e nem 3.9milla,elirtam
Egy mail címet dobj már légyszi
szar a msn-em alig vagyok fent,képet csinálok neked,emailben értekezzünk,ne hányjuk tele a topikot
nemtudom látod e de gyárilag nincs rajta fireplabe felirat a motorokat nyersen matrica nélkkül lehet megvásárolni.ki mit tesz rá,maga szíve joga.Túlzás?az itt a lényeg,az olyan motorokat amik iránt közömbös a közvélemény,azzal nem érdemes foglalkozni.Ezzel pedig szerintem érdemes,mert igen,sok 13éves pattanásos képű kölök van,de ne is ebből indulj ki,hanem inkább így:
elmész mucsalyganajtúró megye egyetlen motoros boltjába,ott ál jhinzengbung qhx 125 4t abs robogó mindössze 289000!
ott áll mellette csingcsengcsung (lényegtelen) 125ös cbr copy 3990000ért,melyikért vernéd apád fejét,melyiket vegyétek meg?
És 500 alatt mit is tudsz venni?semmit.Sok szülő nemhajlandó használt motort venni,tapasztalatból tudom/látom,inkább besétálnak egy boltba,és vesznek egy keeway valamit.
Most itt akik ezt a topicot fórumot olvassák,nem vásárlóközönség abszolút.de elég kis része csak a motoros társadalomnak.
Még valami.Mondod te,hogy ez parasztvakítás,menőzésre kell stb,és a sok naiv majd beveszi.ez is egy nézőpont,de ennyierővel te is csak egy naív menőzős pöcs vagy a motorodon.
Van akinek erre tellik,kap érte egy mai formavilággal rendelkező 125ös 4ütemű motort,amiben alkalomadtán olajat cserél,és 80-90el elmotorozgat.
Felvehetnélek MSN-re? Mert RXre kéne és jó lenne, ha küldenél képet biztos ami biztos , és még lenne pár kérdésem
nekem van1 itthon 06705540998
Sziasztok! Kéne nekem Rotax 123 hoz gyújtásalaplap... Ha valakinek kallódik egy, arra szívesen vevő lennék...
akkor olvasd el még1szer szépen amit írtam, mert neked valahogy más jött le mint amit én próbáltam magyarázni, mr. Önérzet.
Hozzáértő nem vagyok sok apriliát javítottam már. De nem vagyok hozzáértő.
Józan paraszti eszem van.
De vérlázítónak tartom azt hogy lehúz valaki egy olyan motort ami összeségében szép design-nal rendelkezik, csak azért mert nem aprilia cagiva ... és nem tündököl márkás alkatrészek áradatában