Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem mért csak 3 másodpercig megy?
Hopp,csak nyerget:D
Zsííír! Szívesen elcsenném a 2 kereket meg a radiális nyergeket
Szép hangja van!
http://tyt.fw.hu/rs.mpg

itt van a vidi, bocsi a méretért, majd később vmikor kisebbre veszem. első fele belső nézet, második fele külső (ez a lényeges)
A vidin a motort kell nézni és nem engem :)) A motorral, és a hangjával kapcsolatos vélemények, kritikák érdekelnek, aki engem akar véleményezni, vagy épp oltani, az bármikor megteheti ÉLŐBEN, de itt nem érdekel.
ráadásul az én képeimmel. a büdös kurv@anyját! 12v rendszer, bőrülés, kipufogó tuning, hát beszarok :)
hasznalauto-n fenn van újra a volt motorod
majd küggy e" linket
faszom ér rá szórakozni ilyenekkel :)))
mért nem konvertáltad át wmw-be? akkor simán felfért vna
már csak 40 perc :D
amúgy 80 megás a vid, és olyan elcseszettül sikerült, hogy rajta vagyok énis :DDDD de legalább nem mondhatjátok hogy arc nélkül írok. ha fennvan írom a címet.
muti:D
Én szeretném meghalgatni!
csináltam egy vidit (még régebben kértétek) az rsem hangjáról. Épp most nyomom fel freewebre, mert ide nem fér fel a vidik közé. Aki szépen kéri, annak megmondom honnan lehet leszedni köbö 50 perc múlva. üdv
Rollyee van az úgy hogy az ember szopja a F*szt....
szeva Vezér:DDD felismertelek ám te kis huncut:DDD
vedd meg az enyimét
Nah végre megvan a jogsi!

Hűvös volt, de kurvajó volt végre motorozni egyet :)
értem
hát hétvégén én is voltam élettem 1 RS-ét nézzni hát mikor megláttam ... na mind1 van sok kupec köcsög aztán majd lesz vmi nekem is bár idén sztem már semmi
sajna nem lecc gixxer,mert lett közben 1-2 gixer szal inkabb +csinalom ezt ugy ahogy én akarom és majd lecc vmikor nagyobb
nem úgy volt hogy télen gixxer lesz ? akkor meg ha igen minek raksz pénzt RS-be .... na mind1 te dolgod
nem akarom +int szétvágatni a rezot!majd ugy is kap 1 rendes rezot a télen vmikor
akkor katalizátort gyorsan vissza mert akkor nem vmi egészséges ez aházi "tuning" nyitott rendszer
lasabb lett riska a katalizátor nélkül
egy szarul beállított kuplung miatt is lehet hogy elfogy...észre se veszed hogy picivel gyengébb de folyamatosan darálja...