Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem a hevrom nyomkodta a pálya széléről
én nem tudok arra a szarra figyelni mindig elfelejtem megnyomni
te mivel méred? én a kis köridőmérőmet nyomkodtam a célegyenesbe:D
hívd fel italmondo-t telón jobban ellehet ezt intézni. italmondo.hu-n van telszám
rsata azt mondta z3 hogy te tudnál nekem segíteni tudom hogy ez aprilia topic de csak anyi kérdésem lenne hogy van egy derbim amiben extreme blokk van és keresnék olyan boltot ahol tudok internestes rendeléssel gyűrűt rendelni hozzá mert nagyon elkopott ezért nincs kopmreszió és nincs szívás se emézrt nem is indul. jó lenne ha tudnál segíteni válaszodat elöre is köszi.
nem mentünk 48at egyszer mentem én 49et a végefele, am 50 volt altalaba
ts ti hogy mentetek 48at ? én mentem 47et és az volt a legjobb egyébként meg 48akat
lehet hogy csak én megyek nagyon szarul
Nem, hanem Tukitól! :)
Tomitól vetted az rs-ed?
Nemtudom, hogy átment-e mert még nem voltam :D a héten meek. A kuplungbowden kuka, mert rojtos nem raktam vissza, raktam bele simsonét és elég jó lett. Keresztmetszetre mindkettö ugyanakkora. Nemtudom, hogy átmegy- e müszakin, remélem igen, bár egy index kell rá.... akkor még meg kell csinálni mind2 oldalát, kipuff dobot cserélni, fötengelyt átnézni, meg a dugót, az olajtartály már kész van. Sok még a munka... de legalább szép lesz :)
nekem egyszer volt 49, am meg általába 50
hat nem tökéletes mérések mellett elvileg nekem 49 körül rsata-nak meg 48 asszem!de mivel most voltunk 1*igy biztos lesz jobb is
milyenidőket mentetek?
kicsit hosszu volt az út de megérte elmenni! ugye Atta:
188 km , de utanfutoval mentünk
nekem szombaton kva forro volt a gumma
De levan csak az a kifehéredett rendkívül poros vizesen mint a jég
egyébként nem rég hallottam a rádióban egy potencia gyógyszer reklámát ami azt mondta h: a lemenő napnak is van ereje szóval valami más lehetett a baj a 2 barátoddal
nincs leaszfaltozva az utcátok nem?
Ez így igaz főleg versenypályán ahol tényleg ki kéne használni a maximális tapadást
Utcán még elmegy. Bár az SV is riszálja már nagyon
új=ujj
Két barátom is bukott (neveket nem mondok) és mindketten azt mondták hogy teljesen érthetetnenűl egyszercsak elment a motor segge és csá
És 40 percnyi intenzív tempó után picit megálltam pihenni és lecsekkolni a gumikat de csak langyosak voltak! Nyáron hozzátapadt az újam ha megnéztem a hőmérsékletüket, most meg semmi. Szerintem már nincs elég ereje a napnak és az aszfalt nem tud felmelegedni rendesen.
20fokban azért még lehet menni. legalábbis remélem...
Jupiiiiii, végre letudtam tornászni a köridőmet 50 alá egy paraszthajszállal

Nagyon sirály volt a tegnapi Kakucsringezés is de tegnap is kurvasok perec volt. Nemtom mi lehet az oka. Vagy hideg már az aszfalt vagy mindenki mostanában akarja megfutni az év best-of-ját, de egymásután dobálták a kolegák a vasakat.
http://www.koponyeg.hu/

Úgy látszik kapunk a jó Istentől még 1 lehetőséget hétvégi pályázásra... bárcsak maradna az a 20 fok! ma megvan a bowden, hétvégéig hozzá sem nyúlok h menjen:)
jaja, sajna nem találkoztunk