Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vki tudja annak az oldalnak a nevét ami ilyen képtár ? narancs-fehér a színe XD (tudom jól megmondtam de nem tudom mi az oldal neve mert oda felraknám a képeket az összest)
ja sok doctor house fun okoskodott mi meg Fábival azon agyaltunk először hogy honnan szerezzünk orvost meg kinek kell szólni azért ment ám ott is a para az a jó ennyivel megúsztad
uccsó menet vége felé szerettem volna egy kurva gyors kört...hát,írtó lassú lett belőle a célegyenes előtti balos előtt
Miért? Mitörtént?
ja,kösz. én is féltem,aza buzi azt mondta hogy altatás+műtét...akkor para volt
azért elég rendesen ránk ijesztettél jobbulást
sziasztok van itt admin az oldalon vagy moderátor?
Sürgős lenne!
Cső. na most értem haza:) helyre ráncigálták a vállamat, szerencsére nem tört
bocsi de most sajna nem otthon vagyok...majd jelentkezem értük
VEGA gyere msnre dobok képeket
Én mégnemtudok róla semmit
xlzx jól van nem tudok róla vmit ?
pálya függő és motor tipus
pályán 10-11ig pörgetitek a gépeket?
apunak még a munkához kell csinálni táblázatot inkább csak 9 felé de akkor biztosan feltudom rakni a képeket
jaja, csak most lefürdöm meg még van pár apróság de msnen 8után fennt leszek meg akkor rakok fel képet
tuning a jó képeket majd felrakod ?
Majd kiderül
Arról hallottam valamit hogyha nem az az első jogsid akkor már lehet valami ideiglenest kérni, de ebben nem vagyok biztos. De egy próbát lehet megérne.
Ne értsd félre nem vagyok debil,h még be is szóljak ezért neked Csak egyre hidegebb lesz és alig marad már idő motorozni,meg nekem B-s jogsim is van,azt mondom kell a munkámhoz vagy vmihez és "állítólag" ekkor kapsz vmi ideiglenest,amit elfogadnak. Ezt oktatóm mondta,remélem igaza van.
Akár hülyeség akár nem ez így van. Engem ezért büntettek meg. Amúgy pedig nem rám kell haragudni hanem a rendszerre.
én is csak 3napig bírtam