Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

merre lax? elsőre elég nehéz odatalálni szóval szerintem csatlakozz valakihez aki ár volt kint.

www.kakucsring.hu
ja és hogy lehet oda kimenni ? (autopályán)
mikor nyit ?
vagy van honlapjuk ?
Na megcsináltam a motort holnapra vegyszerrel befújtam a sav miatt aztán szépen lemostam rendbe raktam lánc stb ... aztán majd reggel az új aksit bele rakom a helyére addig a motornál lévő alkatrészek száradhatnak nyugodtan. holnap én is megyek akkor kakucsra 1re ott vagyok 12 felé indulok aztán sztem oda találok vagy is remélem nagyából emlékszem merre kell menni inárcsig tudom csak arra az utcákat nem anynira de megoldom
Rocky,honnan mész? mert mehetnénk esetleg együtt.
én 1-re szeretnék kiérni. A beugró egyébként 3000 Ft. ami 5x30perc.
tényleg edzek csak nem bicepszre kosarazok....
Mikor talizunk kakucson? 1?
Van itt BME-s RS-es? 5 küllős aranyszínű felni,fekete piros fényezés?
Jah,és egy Evo-t is láttam: "50-es" piros, 6 küllős felni!
ha engem kérdeztél. akkor "az árát"
biztos megéri az árát... és ironikusan
mármint mi?
használtan hengerszettet? :D
az biztos megéri.
hagyjad már a kis disznót, amit a fejébe vert azt te úgysem tudod megcáfolni...
nem hinném. a bowden feszességén nem állitottam, csak a nyelvet cserétem. de megnézem
megnyúlhatott a bowden...
mikorra jöttök ki? és milyen árak vannak ? mert tudni illik én még nem voltam
szar a polini ahogy van. meg tod ki adna érte 120ezret... használtan lehet kapni 35-40ért
Nemér bele a nyelv a hengerbe? Nemsép látvány mikor megbirizgálja a power a hengert, meg a gyürüket :)
csapszeget külön ne cseréljek, mi?
Omegamotors, Gyöngyös
"Aprilia 123 Rotax blokkos ára:117.000,-/ henger szett/ 154 ccm- 37 Le"
160as polini hengerszettet tud valaki az italmondo árainál olcsóbban? 132 az italmondonál.
A kis cibiri 2 szelepes, a nagy 4. A +25 ccm meg a +2 szelep miatt adja ki ezt a teljesítményt. Elvileg ezen kívül minden más motorikus alkatrésze megegyezik a 125ösével.
Mivan eltűnök pár napra és máris megy a veszekedés
Visszaolvastam pár oldalt. Jókat nevettem.

Egy kérdésem lenne ehhez a 150-es CBR-hez
az alap 125ccm az 14 LE a 25ccm-el nagyobb meg 25? kicsit sokallom azt a 11 le különbséget... Akkor ennyi erővel a 160-as Polini hengernek pedig 45 Le-t kéne tudni?

Javítsatok ki mert ezzel nem vagyok tisztában
faszom a 2tbe :)
visszaállitottam, viszont tegnap óta zörög valami a motorban/mellett haveromat elküldtem vele egy körre, azt mondta a csapszeg csörög. Normális használat mellett egyik pillanatról a másikra kijöhet rajta? Eddig semmi baja nem volt, nem is menet közben jött ki ez a zörgés, kicseréltük a power nyelvet, meg a karbi és a henger közti csonkot, és utána történt :S:S viszont álló helyben nem csinálja
alapjáratot előtte ne állítsd magasabbra mert ugy nehéz lesz beállítani, hagyd kb 1000-1200on és úgy tekergesd a levegőcsavart, am minek tekerted el? nem volt az úgy jó? mielőtt elvitted teljesen jól pörgött , nem fulladt semmi