Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor van jól belőve a levegőcsavar mikor legmagasabb az alapjárat! hallatszik a hangján is!
Papírkutyák
az még mindig áll, hogy bemelegedett motornál... levegőcsavar teljesen be, alapjárat fel, aztán a levegőt elkezdem óvatosan kifele csavarni, és ahol megfelelő (legmagasabb az alapjárat), ott hagyni a levegőcsavart, majd az ajapjáratot vissza 1500 környékére?
AZ lesz a baj hogy elálitottad a levegő csavart és igy bizonyos forulatnál ledado a kevés levegő miatt szóval adjál neki egy kicsit többet
valaki tudna mondani egy helyes alapjárati levegő beállitást? 34es karbim van.
Képzeld, mi 2éve akartunk is behozni 150-est, tehát valamennyire hallottam róla. Attólfüggetlenül hogy 150-es nemtartom többre mint a kicsit. Azmeg, hogy majdnem úgy gyorsul, mint a hurkagyurka rs-ed, azmeg egy dolog, az nem mérvadó.
na majd ha lesz alkalom a Yamahánál,lepróbálom a 25öst..de ha a cagiva tényleg 4T mitot fog gyártani 125-ben, akkor kitérek a hitemből...
nekem is ma lesz.. viszem letiltatni az A kategoriát 2 hónapra a jogsimból... első kerékcsapágy+kipufffestés+1 garnitúra gumi kell csak nekem jövőre (kopp kopp kopp)
Japán belpiacos gép.

Aki kicsit jártasabb a dologba az már hallott róla.

Kint van CBR 150 kupa is.

Kicsit keress utána mielőtt elkezded osztani az észt.
ma sikeresen eltávolítottuk ts rezójából a katalizátort:D így néz ki, undorító
a hülye kondis agyad, lehet edzés alatt a napi euroringezést érti, bár ezt kétlem :)
150 4t cbr Menj már.
Na látod még is csak... Nah mind1 a Te dolgod, nekem meg van róla a saját véleményem...
MSN-re gyere ha valami nem tetszik.
és szted rajtad látszik?
és ehez ugyanolyan gyuru van?
tudod hogy a gyűrűvel voltak bajok nem a dugó anyagával:S
vazze igazad van de az nem volt kovácsolt... meg én voltam béna tudod Atta...
azé valamivel csak jobb ez nem? meg lehet h az olajam kamu r2 volt...
te már bebizonyitottad a mátrába h mien jo a vertex:) én is a nyáron...:S
Bocs. MSN-ről jövök. Ott ez kötelező Itt meg tilos
Na meg késő is van.
láccik? inkább látszik...
Tudod, nem kell itt keménykedni hogy edzel
Ha edzel az láccik rajtad, és mindeki beszarik az utcán
persze, nem is befolyásolni akarok senkit
Hajrá De a véleményem attól nem változik
ja és jó8 előre is mindenkinek aztán ne veszekedjetek mert ja...