Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, nekem egy kuplung bowden kell a motoromra, és GO!
Váz és egyéb alkatrész polír, fémfékcső,szinterfékbetét,hátra egy malossi tárcsa,hajtókar csere,és pár egyéb apróság.
msn: derbimoto@hotmail.com üzenete:
csá
derbimoto@hotmail.com üzenete:
nálam 21:30
derbimoto@hotmail.com üzenete:
na szóval
derbimoto@hotmail.com üzenete:
mikor csúsztam el ?
derbimoto@hotmail.com üzenete:
mikor kellett volna segíteni ?
derbimoto@hotmail.com üzenete:
na most írj

volt egy párszor mikor hangoztattad hogy húúú így tudsz alkatrészt stb .... amikor volt a baleset mondtam ez kell 2 héttig szenvedtünk úgy álltunk mondod menni kell megyünk semmi szartál bele .... ugyan így máskor .... akkor miről kell beszélni .... figy zsótttinak igaza ha gond van élőben duma nem izgat gép mögött húgom is tud ugattni hy nyugodalmas jó éjszakát
vertexet bele ne rakd


én nekem festeni kell a bal oldalt mert szánkóztam vele olaj csere, lánc, meg pár apróság
Emberek, mi van itt? Komolyan mondom öröm végigolvasni ezt a kis cyberháborút...
HI!
Ma volt uccsó motorozásom idén:S kapom széjjel-miszlikbe a gépet...
Teljes blokkfelujitást kap...
Vertex dugaszt, DR hajtókart, SKF csapágyakat.....
Elsösárvédömet lekell fujatni mert elkaptam vele valami szar madarat vagy nem tudom mit és a felfogatásnál megrepedezett Na ennyi volt idénre:(
Ki mit ujit télen?
És ennek az "énvagyok a a fazsa gyerek" "te meg egy utolsó csicska" IQ titán arctalan,netharcnak van értelme?
én inkább állók gyuri oldalán meg sokan mások ....
stoppie te párszor mikor bajba voltam és segíteni kellett volna elcsúsztál mindig :S ez van
innentől sztem nincs miről beszélni
Gyuri, mintha azt mondtad volna hogy engem itt nembírnak.

Mégis ittvan Z3, és motogp_46 .
Mind a ketten mellettem állnak.
Egyiknek se szóltam!

A te oldaladon miért csak te állsz?

Ez nekem érdekes...
csak az a fura,hogy amikor én mondom,soha nem ér rá...de mind1 na én lépek,reggel suli aztán még tanulni kéne.csácsá
nincs letiltva,kivan törölve
bocs...mivel letiltottad engem kért hogy szoljak neked hogy feljön...kurvára nem volt ekkora a szád

Jól megmondtad!
nálad biztos jobban menne,még úgy is nem ül össze alattam a motor
Bocs, de szombaton elígérkeztem

De legközelebb nem hagyom ki az alkalmat hogy megverjelek.
Törött kézzel-lábbal biztos faszán motoroznál ...
hát eddig sosem szóltál szombaton kakucs...gyere,bizonyíts ott is.
Add meg a számod. Felmegyek Pestre. Felhívlak hogy találkozzunk és ingyen megverlek. Kis köcsög ...

Úgyis mindíg azzal jössz hogy nem szólok ha Pesten vagyok ...
nagydarab? inkább kis disznó
Te is nézegetted az én adatlapomat. Mert nem megálmodtad hogy "nagydarab" vagyok

Amúgy ha én buzi vagyok, akkor te vagy az én köcsögöm
annak a képnek története van de ezt te nem értheted. nézegeted a wiwemet? kis buzi
valaki a karburátoros kérdésemre tud válaszolni? :)
Gyuri, te sztárpalánt, istenkirály, minenki kedvence, monarchia alapító FASZFEJ.

Hozzád már megint ki a bánatos láfasz szólt?
Én írok normálisan (mert nekem megy, nem úgy mint neked) erre idejössz Anyázni.
Köszi, de nagyon jól elvoltam nélküled is.

Te amúgy is annak a híve voltál hogy az RS topicba csak az írjon akinek RS-e van.
Szal lehet menni aludni.

Asziszed attól vagy nagyfiú hogy beszólsz?
Vagy az iwiw-en az az osztálykirándulásos kép hogy te sört iszol

Elárulom. NEM !

Biztos szar volt úgy felnőni hogy nem volt saját gyerekszobád. De ezt ne itt és ne rajtam próbáld megbosszulni.

Na takarodó öcsipöcsi. Köpött a maci
mentél 150es cbrel? én nemis láttam még olyat élőben pedig kipróbálnám.... jujj de várom már 2008at:) kiv vok a kis yamahára:)mennyit fog az menni kb?
tudod nem az számít hogy mit hanem azt hogy ki mondja