Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én ugy tom rsbe egy áron vannak(de lehet rosszul tom)... De cagivába a vertex olcsobb mint pl a Prox
nem olcsobb mint a többi....



bence91, nekem wössner lett a vertex után ,eddig nagyon fasza
de attól még válaszolhatnátok az én kérdésemre is
ezen nem érdemes veszekedni eltört akkor eltört .... már megtörtént
fogd már vissza magad baszdszájba, én nem szólok hozzád embertelen hangon, akkor te se tedd azt.
közöm nem volt a dugó rendeléshez, nem én rendeltem bele, mégcsak beleszólásom sem volt.
Állandóan ez a "ha nincs pénzed akkor..." ... Agyam eldobom. biztos tegnapelőtt szétvertek pókerban, ezért vagy klimaxos
fontos lenne mert tesóm ma emgy vissza Pestre ......
valami tájékozott ember tudna segíteni?
Ez megint okos hozzászólás volt, amelyből kitűnik, hogy az írója mennyire jól tájékozott... Csakmert a Vertex drágább, mint a prox, vagy a wösher vagy mi a másik... Asso Werkét meg nem kapni...
Bármilyen bontó jó lényeg ,hogy legyenek RS bontott cuccok.....
Sziasztok nemtudtok egy fasza Aprilia bontót ? lehetőleg Pesten .... Előre is köszi
MErt neked is ennyi eszed van. Mindenki szídja a vertexet mert nem jó. Ami olcsó az szar ez alap, ha meg nem tudod megvenni a gyári dugót akkor nem kell ilyen motort venni!
Majd besírsz ha eltörik a gyűrű és szétb@ssza a hengered! Nem foglak megsajnálni.....
Dunlop D208GP és D209GP gumi eladó!
Csak garnitúrába!Postán is megoldható
ár: 25000től 30000ig
basszemeg nekem is vertex van benne, mostmár fosok rendesen, eddig mindenkinek gyűrűtöréses lett a vertex dugó? hát ez gáz.
Na emberek nekem is behalt a gép.Vertex dugó,gyűrűtörés 120-nál... Most megy bele wössner. Valakinek van róla tapasztalata?
Az oktató 4 munkanapot mondott.
DE!
Mult évben amikor vizsgáztam más kategóriára, akkor rögtön első munkanapon már megkaptam a papirokat.
Szombaton levizsgáztam, hétfön elmentem a közterülethez Budára, beadtam a személyit, egészségügyi vizsga igazolást, alá kellett írni valamit, és 5perc után megkaptam a papírt és már mentem is az okmányirodába...

Mind1, majd meglátjuk. Hétfőn elmegyek a közter.-hez, aztán kiderül ez a 4munkanap dolog... Remélem megint szerencsém lesz
nah, ata, kösz, én is ismerem a motorom, tom mennyire kell megfesziteni, de nem is a gyári bowden van benne, úgy csináltattam, emiatt kicsit hosszabb, és a csavargatós szarral nem lehetett meghuzni amennyire kell. McGyver-kedtem kicsit, mostmár jó. A kipuffból ki volt már égve az összes üveggyapot, szal azt pótoltam, meg a dobban lerakódott koxot perzselővel kiégettem (bár nem volt sok benne).

Az okmányokról csak annyit, hogy ha van ismerős az okmányirodában, akkor 1900ftért kiállit neked egy ideiglenest, mintha elvesztetted volna az eredetit. (persze miután már felvezette az uj kategóriát is a gépbe)
Nekem is így csinálták meg. Amugy meg forgalmi vizsga után 3 munkanappal adják ki a vizsgaigazolást, amivel mehetsz jogsit igényelni.
Nem tudtok valamit hogy 2008-ra valamelyik cég előrukkol-e egy új 600-as sportgéppel?
megy a faszom tyű.szarul vagyok. fáj aseggem,oda kaptam nyugtatót. fáj a vállam, fáj a könyököm mer összevarták és fáj a bal karom is mert odament a tetanusz. kurvajó!
mi is jövőhét vasárnap megyünk:)
én láttam, de manzel fényképezett
nem voltatok hajlandóak*
faszé nem voltatok lefényképezni azt amikor én kerekeztem végig...látta valaki?
Írztam neked a másikon!
kis ízelítő