Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy ezt ajánlották aprilia szakszervízben( nem márkaszervíz)... egyenlőre bízom bennuk...
na én elrakom magam holnapra mert suli... és 7 órám lesz nameg edzés
nah majd én leszek az élő bizonyíték aki ezt megcáfolja. amugy tankoltam és már nincs olaj a tankba. így már megy fölül is mint állat és 12500 at forog... van má benne 150 km :)
A Vertex az mindehogy szar... Ugye Atta, én meg mondtam
valaki legyen szives segitsen. elállitottam a levegőmennyiséget szabályzó csavart a karbin, és a végsebesség visszaesett. hogyan tudnám jol beállitani?
RSata:
a kovácsolt vertex is szar?
örülök
Nah akkor így már nyugodtan alszok
ha polini hengered van akkor italmondo tud ahoz asso-t adni, am wössner is jó nekem is az van most és jól szolgál. kopkop
esetleg eltekintek tőle
Én kérek elnézést remélem nincs harag.
mit nekem 60as ne mondjunk alá a dolgoknak
Kigyúrt állat 60-as bicepszel:D

CVsak egy a gáz aki tényleg olyan hogy meglátod az utcán és magad alá vizelsz az nagyrészt teljesen normális szerény ember,ismerek pár ilyet,és ők ezt nem hangoztatják sehol se ,nem azt mondják hogy gyúrnak,hanem "néha lejárunk tornázni",és mikor "csak" 50-es a karja akkr már azt mondja hogy le van fogyva. Úgyhogy ezt a vetítést hagyjuk mert az aki tényleg olyan az nem fogja reklámozni(mert nincs rá szüksége(a bokára vizelős téma miatt)) és nem gép előtt kemény.
na én viszont lépek megnézzem még a fábryban a csajokat aztán holnap ébresztű 4kor :S grr hali
Az új RS-eken is hasonló kipuff van,pedig 2t...
Wössner dugót rakjak akkor Asso Werkét nemnaon tudok szerezni....
Ha csak nem Italmondoba?
akkor a miton jó nagy kipuff van 2thez képest amúgy súlyben ott lesz a cbr meg az yami 126kg a yamaha igen csak ott van a cbr is
Vascsővel kell menni, rábaszni a fejére egy nagyot aztán futni. ennyi
nem bántok én senit ok nélkül de ha okot ad rá akk már más na persze ha csak egy súlycsoportba vagyunk
ne báns marcs marcs az egy aranyos kis RS-es lány
ne veszekedjetek már max élőbe rendezzétek le nem itt kell osztani egymást... egyébként meg elöttem szólóknak igaza van... gépelött könnyű... más néven pl énis mondhatnám h egy kigyúrt állat vok és félj:DDD
nah sztetek ez a yzf125 egy szinten lesz a cbrel? sztem igen, nos szamitsuk bele ha meg jobb teljesitmenyu a motor a suly az lenyomja mert biztos nehezebb mint egy cbr125 ha r6 alvaza van, sztem akkor egyenlo lesz a cbrel csak szebb, nem rossz ellenfele lesz a cbrnek de remelem/szerintem azert az rs lesz a nyero, a mito biztos 2T lesz mert akkor valtoztattak volna nevet :) pl 2t yzf motort meg nem lattam de 4t tzrt se ... ertitek :)
csak asso werke, és hajtókaron se spórolj
prox azt rakj bele sztem