Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hó végén vizsgázom,ahogy kapok vmi papírt okmányirodából megyek is motorozni,leszarom,ez egy nagy hülyeség,nem várom meg a jogsit kiállítását
Változó dolog hogy lehet vagy nem.

Nekem azt mondták hogy a megyén belül elfogadják az okmányirodás papírt.

Másik. Megállít a rendőr. Nincs nálad a jogsi. Se az az A/4-es papír. Feljelent. Mire megérkezik a feljelentő papír (2 hét) addigra meglesz a jogsid is. Bemész a rendőrségre hogy biztos valami félreértés történt. Mert a jogsidon a forgalmi vizsga dátuma lesz.
Szia.
Biztos hogy nem lehet vele vezetni, mert az nem ideiglenes jogosítvány, hanem csak jogosítvány kérőlap. Más kérdés az ha normális rendőr állít meg nem fog köcsögölni és elenged. De az biztos hogyha azzal vezecc akkor az nem szabályos.
Nekem van Polinim (csak a henger) 40e huf
De gondolom nem a vizsgalappal ment a srác hanem azzal a nagy A/4es szar papírral amit az okányirodában adnak. De az sem az ideiglenes jogsi, hanem csak egy papír.
Van aki azt mondja hogy azzal nem lehet vezetni, van aki azt mondja hogy lehet.

Volt egy ismerős, megállították a rendőrök, az a papír volt nála amit adtak az okányban, mert még nem jött meg a jogsija, és egyáltalán nem volt baj. Megnézték, aztán ennyi. Elmehet.

Viszont az oktatóm azt mondta hogy nem lehet azzal vezetni és az okányirodában a nő is azt mondta hogy nem lehet.
Ki érti már ezt a sok majmot?
Haverom is 125 re tette.
Még nem hozták ki a jogsiját, de már a vizsgája megvolt.
Erre bement a helyi rendőrségre, megkérdezte, mehet-e így.
Erre azt mondták neki, hogy menjen nyugodtan, de csak addig mehet így, mi ki nem küldik a rendes jogsit!
NEm mondom, hogy indulj egyből, de a rendőrségen egy kérdést megér, hogy mehetsz-e!
Hurrá, megvolt a forgalmi vizsga és átmentem!

Hétköznap majd elintézem a papirokat, aztán lassan meglesz a jogsi is.

Van ez az Ideiglenes Jogsi szarság. Le tudná valaki írni, hogy hogy/hol/mennyiért/stb lehet igényelni?
Hello!
Bowdent itt tudsz olcsón csináltatni vagy hívd fel az italmonodo-t.
Nagyon szép ez a lány a motoron, de neked nem RS125-ösöd van!
Hanem vagy futura vagy sport pro.
Egyébként nem nagyon értem hogy ebben a felvilágosult világban, amikor már szinte mindnehol van internet hogy adhatnak el egy futurát RS-ként...
szép ez a fényezés. Bár kicsit bmw-s. Amúgy tetszik :)

Rocky, az én láncom is hasonló cipőben jár mint a Tiéd :( le kéne már cserélni a picsába.
kissé japános a dizájn de talán ezért szebb mint a gyári fényezés
Erről az RS-ről van még valakinek képe?
A probléma a láncommal ennél azért nagyobb. Megnyúlt a lánc de nem egyenletesen. A lánc bizonyos egyik része jobban meg van nyúlva mint a másik ezért nem egyenletesen forgatja a kereket hanem lüktetve, ami érezhető is menetközben. és mivel mindig rándul egyet a lánc ezért egyre jobban szétmegy azon a szakaszon ahol jobban meg van nyúlva. És már annyira szar állapotban van hogy az első fogaskeréken megszorul a lánc a megnyúlt részen. Szóval most nem nagyon tudok motorozni. Várnom kell hogy megérkezzen az új láncom és fogaskerekem.
hazajött a gép! ma mondjuk meló van, de jövő héten vasárnap pályázás
Azt felejtsd el, az O gyűrűket ugyanis marja. A benzin még elmegy, bár nem értem minek. Castrol viaszos láncspray és nem lesz "kátrányos"
vagy keresel egy dobozot raksz bele nitrohígitót aztán az szépen leszedi a koszt utána pedig ha vissza raktad jól befújjod sprayvel.
lánc leszed,brigéciollal letisztít,esetleg szem kivesz, visszatesz és jó is
rocky vegyél ki a láncból meg az első fogaskereket nézd meg nincs e vele vmi
a bowdent nem is kell teljesen megfeszíteni! a tieden a hűtő előtti műanyag terelőn rajta van egy sárga matrica, na azon rajta van hogy kell beállítani a bowden feszességet! mien jo h ismerem azt a motort
igen használtan. ha nincs sérülve a nicasil akkor mint egy új olyan, csak hónolni kell
nah, kösz a tippet, a powerszelep bowdene nem volt eléggé megfeszitve, ugyan nem ért bele semmibe, lötyögött, és a rezonancia hangját hallottam. Megnéztem a nyelvet, és nem volt rajta semmilyen sérülés, szal valószinüleg nem surlódott. Mostmár minden zsir.
nekem asszem kimarad a holnapi kakucs. Most mikor betoltam a garázsba a motort, elég gáz hangra lettem figyelmes az első fogaskerék felől. Annyira megvan már nyúlva a lánc hogy szorul az első-fogaskeréken. Nagyon állat .
16.kerületből jövök csak mi kocsival megyünk, mert azzal visszük a motorokat.
Rocky most beszéltem a gyerekkel akinek az új cbre van, ma amikor jött haza Pestről akkor az 51esen ott a Taksonyi lefordulónál 3 autó ütközött és ő is hátulról a kocsit elkapta, motor eleje nagyon csúnyám összetört ahogy beszéltünk most. Aztán gyorsan mentő vitte kórházba most várják a röngent kisebb bajai vannak de a válla eltört vagy kiugrott :S
mi fél 1felé indulunk óbudáról...gyálig pályán majd ócsa és inárcs érintésével irány kakucs