Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden pályaidomot át lehet szabni utcainak is! Pl. ha jól emlékszem akkor Csongié is így van megcsinálva.
látom a tiednél felejtős, hogy utána utcaira visszaépitsd :)
lejön a renszmtáblatartó, lámpa minden. Kipuffodat hova dugtad?
Ki ment ma délután egy kék RS-el a Felsőcsatári folytatásán a Pesti út felé? Én egy piros-fekete, fele oldala hiányzik :) AF-1-el voltam.

M.
nekem ilyenem lenne
az a stilusu pályaidom van nektek eladó ami mito7gang-nak is van?
én AlpineS csizmába tolom....sokat mentett már...a mezem is az volt...ill még mindig az,de kakucson kicsit szellős lett
gyere vasárnap! Csak egy ezres!
mennék jövő héten is kakucsra de Oktoberfesten leszek
lehet hogy most vasárnap is lenézek
Én is a Keloba szoktam vásárolni, a ruhámat is ott vettem, bár nem bőrt, de jól bírja, télen se fagyok szét benne és már zakóztam is vele, de túlélte. Olyan 22 körül vettem a spool protektoros kivehető béléses dzsekit, meg hasonló áron gatyát.

M.
nekem AlpineS. motokrossz kesztyűm volt, imádtam, állandóan rajtam volt. aztán biciklizésre használtam évekig. Estem benne motorral, biciklivel milliót, és semmi baja nem volt. Csak elhagytam a jobbost
viszont elég drága egy márka.
Jólvan, vegyél nekem is! Egye fene, Arlen Ness is jólesz... Vagy Dianese....
Ha bőrszerkóról van szó akkor csakis Alpines-t szabad venni!
Ha venni akarsz valamit, akkor az télleg bőrruha legyen!

Én javaslom a www.mofaker.hu kínálatában a Rush-M nevű motorosruhákat, verhetetlen áron, jó minőségben!
köszi :)
még mindíg ELADÓ

RS125 2006 gyári kipuff rendszer (rezó, dob, csonk), 8000km futott hibátlan állapotú, katalizátoros. Olcsó pénzért!

illetve

fojtatlan gyújtáselektronika, csakmost csak tőlem 20 rongy.


vigyétek el, láncszettet kell vennem :)
olcsó bőrruha?
A kelomotor.hu-n vannak spool cuccok, kurva jó árban. Én lehet olyat vennék.
Vagy a shox cuccokat tudom ajánlani, szerintem az én ócsó shox bőrdzsekimben több anyag van mint egy sima egyrétegű bőrben. Amúgymeg a shox is tökjó, én nagyon szeretem, már 3 éve nyúzom a bőrruhát, kesztyűt, mindent, és még bírják. A bőrruhán kellett cipzárt cserélni azt ennyi.
annyit nyomatjátok ezt a pályázást, hogy komolyan mondom jövő tavaszra felkészitem a gépet, és kimegyek veletek valamikor. Szeretném egy kicsit "kitolni" a motoros tudásom határait. Bőrruhát legolcsóbban hol? Jah, és pályaidoból milyen formájúak vannak? Uccsó kérdésem... amatőr versenyekben ugye a nagyobb henger, dugó az nem megengedett? Csak ha most cserélnék egy-két dolgot, akkor tudjam mit vegyek. Szivesen járnék ki veletek.
jaja, áll még a vasárnap. Új számom van! 06 20 574 2660. A régi számom is megvan még csak az a telefonom mindig lemerül, azért nem vagyok általában azon elérhető.
rocky ugye áll még a vasárnapi kakucs? kerestelek ma telón de rögzítő volt.
enyém 61ezernél tart....
na mi folyik itt? rég jártam erre
előbb a gasgas gyártson egy olyan 400as gépet ami odaveri a kiciskémet...ne 450est...mer még az se fogja meg csak 400as legyen;)
Miér....mostanség Te is sokat jársz be, nem?
jövőhét szombat/vasárnap
Ratyifiú lett......nyakkendő meg minden