Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pinkben nincs a proxból egygyűrűs? honlapon vmi ilyesmit olvastam
06705417394 ez a csávó száma
de én tudok 1 helyet ahol tudsz venni
a Népstadion melett van. cserei utca
van ott 1 gépműhely és aprilia szakszerviz...
nekik van feljánlották nekem is...
nincs valakinek egygyűrűs dugattyúja ? vagy nem tud vki egy címet hogy honnan lehetne beszerezni ?
kész moci :)
Nekem a szombat jobblenne...
fecskendővel csináltam én is:)
OKés.
Köszi szépen és ha kell akkor szolok.
Oké. Posta nem gond, megy úgy is.
Köszi szépen.
HA meglesz az Rs akkor lehet h irok az email cimedre és akkor adhatsz 1 telszámot és akkor beszélünk róla mer máshonnan nem naon tudok dugot.Postázni tudod?
Helló! Igen, tudok, 19900Ft/szett, Vertex, Wössner, Prox. Nekem egyikkel sem volt még semmi gondom, mostanában sokan panaszkodnak a Vertexre...passz. Én a Proxot favorizálom ha lehet, de a Wössner is frankó.
Hello somarace.
Érdeklősni szeretnék hogy tudsz-e Rs 125-be uj dugot, mert azt hallottam h tudsz ieneket és mennyibe?
MErt lehet h a közeljövöbe lesz 1rs-em és abba kellene.....
JAh és h miet ajánlasz bele mert sokan mondták h a vertex nem valami jó?
Ami képet belinkeltél, az nem a CDI hanem a fesszabályzó...
szasztok
van egy 94es Pegasom, úgy tudom ugyanaz a rotax blokk mint az rs-é meg a gyujtása is
és olvastam hogy a cdi-s gyujtás ból a fojtást hogy kell eltávolitani, de az ln gyujtásom nem ugy néz ki mint amit itt néztem. képet mellékelek lécc ha tudjátok hogy ennél hogí kell csinálni akkor irjatok

még annyi hogy az enyémen csak 3 kábel van (2 sárga 1 piros) itt még plusz van egy fekete is
Sziasztok.
Nem ismerős ez a motor valakinek? :
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
érdekelne ha valaki tud mondhat rola 1-2dolgot...
köszi, meglesz... forgassam közben néha a kereket? talán ugye szétteriti a forgás kicsit a zsirt a csigában
Őőőő nehéz ügy.. amúgy nekem pisztollyal se szokott sikerülni, mert rossz a feje... Én szét szoktam picit szedni, de egy új esetében ugye ez nem a legjobb megoldás Vedd ki, egy tűvel nyomd be az alján a golóbist, és szépen valami kis csavarhúzóval kanalazz bele zsírt. Legalább egy jó diónyi mennyiséget!
gyulai
hova valósi az ismerősöd?
van zsir itthon csak pisztoly nincs... beletömjem valami célszerszámmal?
már csak abból kiindulva, hogy előfordul, hogy sportkipuffhoz sem állitják hozzá, és mégis megfelelően müxik.
mindenesetre be fogom állittatni a karbit, van egy ismerősöm akiről kiderült, hogy nagyon vágja a témát :)
én is jelenlegi állás szerint most szombat a jó. vki anno láttam volt ien időjárás előre jelzés vki linket nem tud adni pls
az a 2 cső amin szívja be a levegőt a légszűrő... annyira csak nem nagy változás, hogy a karbit utánaállitsuk :D
nekem végülis jó a szombat meg a vasárnap is...de talán szombat jobb lenne
jaja azt zsírozni kell!