Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aprilia-rs-racing@hotmail.com
Fuckyrs ! nem aprilia? aprili helyet? csak nem akarlak rosszul felvenni
Kakucs! Akkor most mi apálya? szombat vagy vasárnap?
akkor már érik a dugócsere is
tavaszal itt is nyílik tőlem 20kmre aprilia szervíz most épül a szalon. aztán majd megláttjuk mit produkálnak egy két embert ismerek aztán ha tényleg oan jók ahogy mondták lehet oda lesz érdemes vinni a motort majd....
már felvan csak nem indult... csúszik kicsit az önindító meg sokáig állt... de msotmár elindul rendesen is de most lesz 12ezres szervíz szem kicseréltetem... ugyis kellenek gumik is meg fékpofa... csak a kérdés h hova vigyem... pest vs. veszprém mivel székesfehérváron bezártak....
aksit mért nem töltitek már fel?
7800nál kéne neki
végre tudtam emnni rsel rendesen mondjuk be kellett tolni... szegénykém de msotmár király na persze 10 perc után jött a felhő... még jo h hazajöttem... amit betettem garázsba eleredt a jég.... megúsztam ja és azt figyeltem h nekem 7nél nyit a power...ja igen elöszőr mentem vele tempósabban... és furcsáltam mert itt midnig azt olvastam h 8-9nél....
pinkmotors, egy rendes srác intézte
ata most nézzem mien fain matricák vannak a simon honnan szerváltad ? XD
idén már nemhiszem. max kakucs
sziasztok!
mi a véleményetek az rs-ekről?:)
tapasztalat?:)

és nem tudtok valakinek akinek van egy törött rs 125-öt 98-tól fiatalabbat de 98-ig akármiet..
ne legyen totálkár!
motorja jó legyen és egybe
rendszámos is jó ,és rendszám nélküli is:)
msn:csababoy0@t-online.hu
majd ha kiszedtem megnézem mennyire gány... kitalálunk majd neki egy árat
átkenem szilikongyantával, ha szeretnéd, megoldja a gondot... 3000 :D
hali. nincs valakinek elado rs végdobja? ja és rsata mentek még indén mátrába?
a tied az repedéses szal 1500 ft
ez viszont 11 éves, sztem elégéé el van öregedve, de majd meglátjuk jobb lesz e
de, eladom a régit. 3e ft?
aprilia-rs-racing@hotmail.com
am a 4 éves rseken is már oan hajszálrepedéses a csonk, enyémen is van, sőt még nem is nagyon láttam oat amin nem volt de nem szokott falsot szívni. vastag az. a régit nem adod el?:D
Ugylátszik eladóm a arrow kipuffomat keress meg msn: aprili-rs-racing@hotmail.com
12 volt, Adige gyártmány, az enyém olyan hajszálrepedéses volt, mint állat, szerintem falslevegőt szívott már a motor. majd ha beépitettem elmondom milyen.

Ilyen alkatrészeknél preferálom az ujat, power-tolattyut is vehettem volna használtat, de minek bántsam szegény motort, meg az elkövetkezendő gazdákat? Mégiscsak az uj az igazi.
Már ha az embernek van rá pénze. (dolgozom, ugyhogy most épp volt)
postán is küldi
mi baj volt a szívócsonkal? én most vettem 3ért egyet a bontobol
ts köszi a bonto telószámot de ez holvan ez a bontó mert én 200km-ereket nem nagyon mennék pár ezevr vagy egy tízezresért(vagy ki is szállitják a cumót?)