Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah, ma bepöccentem. Szívócsonk (karbi/henger közti), fékbetét, kmóra csiga, power-tolattyu vétel volt az italmondonál 37ezerrel jöttem ki, sztem elviselhető
rsata -t tom ismételni! bonto : 06308557633
cső! tegnap irtam 1 üzit csak nem küldte el (sztem)
na végülis nem ide tartozik tudom h" google a bárátom csak az a helyzet h" az egyik haverom elfikkant az rs-ével és elég nagy kár lett belőle és megszeretném tőletek kérdezni mert gondolom ti jobban tudjátok h" hol és mennyiért lehet kapni egy lábtartot meg 1 váltokart mert ezek nélkül nem tud a haver még mocizni se köszi előre is
Atta szetnem nemtok kocsit szerezni nem fogjak odaadni
bonto : 06308557633
Holnap valaki euroring?
mi is lehet megyünk 23.-án ha minden összejön!
nincs valakinek egy kóbor "arrow" plakettje, amit rá lehet popszegecselni a kipuffra? Az enyémen még műanyagból volt a kis plakett, de le van kopva, és gányul néz ki. "Ha már az alkatrészeknél tartunk"
én jövő héten 100% h kakucs. mármint 22 v 23-a. most sajnos nem tudok hétvégén mert dolgozok, esküvőfotózás, ami elég jó pénz ugyh sajnos nem hagyhatom ki:(
leggazdaságosabb megoldás ha lopsz egyet a benzinkútról. Nem kell hozzá más csak két jó ujj amit bedugsz a zsebedbe és lehetőleg mély hangon azt ordítod hogy "kezeket fel! ez egy rablótámadás"
eddig is láttam de csak kútnál és keresem a leggazdaságosabb megoldást..
na megtaláltad már az áhított karbi-tisztitó csodaszert amire annyira vágysz?
ára, szállítás fizetés módja? esetleg 130ast hátulra?
100-ast sajnanem tok,110-eset meg elvileg szerdán kapok.
nekem egy 100/80 as avgy max 110es kéne előre.. tucc segíteni hasonló kedvező árban?
ahha szentem ha kellen akkor köv hét vége fele is jo szentem!majd szentem Atta szol ha én nemtok!
7000-8000FT közt adom darabját.Remélem szerdára lesz valami mert most csak nagyra(180) van gumim.
Én is pont így jártam .....9 ropi italmondonál az utángyártott...a gyári 32.500
Zsóti mien árban van nektek egy jo kis hatso gumma rs-re? pl: supercorsa
nah, a mai tragédia is megvan, letört a powerszelep-nyelv "füle" amivel a bowdenbe kapaszkodik.
Nincs valakinek egy eladandó darabja? Vagy szalonárat mondanátok, ha tud valaki, ha nem tul vészes rendelek bele egy ujat.
Már csak SP van.
meg énis megyek ha úgy van
hehe énmeg egy audi TT vel mentem bibbííí igaz, csak 150-e l.. És énsem forgattam 7500 fölé Egyébként a 200 télleg vad... Nekem elször remegett a lábam
huszon fokokat mond hétvégére...
én is vevő lennék egy derbire...sztem nem is lennének olyan sokan a gyengébb idő miatt.....