Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szarrá pályázott már nemjó de ha még jó állapotú akkor elfogadom
hy all!
rég jártam erre... látom mindenki kakucsozik ezerrel
én jövőhéten ha normális idő lenne elmennék kakucsra! valaki?! avgy mindenki most szombaton megy?!
Ja és csöndben megsúgom, hogy van bent nálunk egy szarrá pályázott supemotyo gumi, na azon semmi majré, gyere be és rádobjuk a (Köcsög Túra Motor-odra) és aztán mutasd meg a jónépnek, hogy Te hogy tudsz!

Tudod, a múltkor is milyen jól bekajálta mindenki
tényleg a csapat óbudán székel.. nehoigy ne menjek be én is rontan ia levegőt...
Meglájtuk,bevitetem magam anyuval .Riska mit keres ott? takarít?
Ez jó volt kiscsaj......tetszett.....holnap told már be a képed hozzám, már az Andris is itt dolgozik!
jaja mi rsataval megyünk!nem árt 1-2 alázható emberke is a pályára
te csöndbe légy,tőlem tanulsz minden nap...
Gyurika, Gyurika látod mondtam neked, hogy tanulj meg motorozni
amúgy meg a "sárhányómra" majdnem ráélveztél,szal kussolsz,jókis gép
na kamuzzál majom
ha mondjuk eltünne a 3centis majré a gumidról meg nem a bukótérbe motoroznál állandóan, meg ott várod az edzés végét meg a dögszállítót akkor lehet jöhetnél...mondjuk a sárhányóddal nemigazán
ha tudok gumit füstölni akkor én is mehetek? vagy minek tetted fel ezt a képet kis buzeráns?
Jövöre jön vki Dunlop Trophy? vagy ez még nagyon korai?, vagy egyáltalán ki szeretne esetleg?
Nincs pénzem megcsináltatni a motort
lehet minket is nyugi:D első pályázás, eddig mátrába térdeltem meg körforgalomba:)
én is kimegyek hétvégén de nekem mind1,hogy szombat vagy vasárnap! Igazából az én jelenlétem nem lesz annyira fontos mert gyanítom,hogy csak kerülgetni fognak
és aki nem jön szom az mikor megy legközelebb ?
én meg ts megyünk.
tavaly is voltam és kurva szar ugyan az mint a citadellai motorostalálkozók
senki nem megy szombaton! Szombaton tüntetni megyünk!
NA akkor most végül ki jön szombaton kakucsra?
Fucky ?
Lángész
hát ha megveszed tőle most akkor tavasszal már nem lesz
Csak most van pályaidomod vagy majd tavasszal is lesz?