Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsótirséknek van
nincs vkinek arrow csöve eladó ?
esetleg jolly moto ?
Én meg csak magamban bízom
nem papucsban kell motorozni engem is vittek 260al ááá de én olyan mögé alapból nem ülök fel akiben nem bízok meg...
Azért felülni egy ismeretlen, sokkal erősebb motorra és egyből ennyivel menni az azért túlzás.Nem ismerheted hogy reagál, gázra, fékre, kormányzásra stb Nem azt mondom hogy az ut alkalmatlan.
egyszer haverom vitt az RSV1000R-rel, 260-at mentünk a 44-esen. Egyenes út volt, nuku forgalom, nem értettem miért lassit vissza. Aztán mondta, hogy az a fránya szél majdnem letépte a papucsát...
OldPiet,
4sávos autópálya minőségű út, bekötőút ohne, nem veszélyes. Ennél alkalmasabb helyet nem találnék a közelben.
Nem mentél még 200al? Soha? én azért kipróbálnám, olyan helyen ahol nem gáz. Pl autópályán
engem is mikor vittek az sv-vel hátul leszálltam remegtem 200al kanyarban közúton kicsit hirtelen sok volt utáána mikor én mentem vele tulaj hátul ült úgy sokkal jobb volt menni mint hogy visznek én annyira gyorsan nem mentem de azért húzztam neki
Lehet hogy tényleg nem kellett volna kiprobálnod! Azért az durva hogy felülsz rá és mész egyből 200-al .Lehet hogy kinevetsz, de én még soha nem mentem az enyémmel 200-al, jobb a békesség. Na jó ez a másik véglet
nem bírom kiverni a fejemből.. az a gyorsulás, meg nyomaték.. áhhhh
annyiból viszont szopás volt kipróbálni, hogy most mindenáron nagyobbat akarok, de tudom nemlehet
az egyik legszebb sportmotor! Nekem is nagy kedvencem ez a bringa
ja és mégvalami.
asszem beleszerettem ebbe a vasba
ma mentem egy ilyen vassal csak sárga volt :)))
elég kegyetlen, kinn a sötétben a 47esen. A sajátommal jöttek mellettem 1 darabig.
Őszintén megmondom, 7nél tovább nem forgattam, mert beszartam rohadtul felgyorsult a világ. 200volt a max, de nem ez volt az az alkalom amikor gyorsabban kellett volna mennem
Kicsit más világ az a gép. Elég jól ment :D De abban biztos vagyok hogy nekem még nem kéne ilyen gép, nem hiszem hogy kibírnám hogy ne lőjem. Bár kitudja
tegnap-ma végre motorozhattam egy jót :) elvonultak azok a csúúnya felhők is, ha minden jól megy holnap reggel Szarvasra az rs-sel megyek dolgozni. Nem nagy táv, kocsival 3/4 óra, de van egy-két jó kanyar.

ja, és rsata, a csövet megcsináltam, tényleg 15 perc volt :)
(egy zöldszínű szilikoncsövet raktam rá, amit barátnőm faterja adott, előzőleg levegőztetőcsőként funkcionált az akváriumhoz :D:D:D:D:D:D)
Sajna még RS sehogy se áll, itt van az udvaron és várja hogy jöjjön a mikulás
Ha értelmes idő lesz akkor sztem szombaton Eringen leszek...
na ha jó az idő akkor szerintem jövök én is
mindenféleképp a kakucsra akartok menni ?
Euroring ?
azt hogy milyen magasságba világítson lehet állítani a lámpa hátuljába egy csavarral!
én szeretnék menni Kakucsra jövőhéten szombaton vagy vasárnap (ha jó az idő) meg bencce és Száguldozó és szerintem Norbi is.
akar még idén vki pályázni ?
nem akarlak megbántani, de annyira kurvára nem bonyolult ez mint ahogy gondolod. ne spilázd túl, mert már a hajam tépem :))) leirták apám hogy hogy kell, bontsd ki azt a kibaszott burkolatot azt meglátod. kaptál képet, leirást, mi kell még?

Ha nem megy vegyél tőlem fojtatlan elektronikát 25 rongyért.......
Hy!
Nekem is olyan motorom van mint neked. Ezt a fojtás kivételt csak a 071000-xxxx-xxxxx sorszámú CDI-vel működik, de viszont az enyémben meg 070000-2570. Ha kipróbáltad akkor majd írd meg, hogy mi lett.
HH5
És az elektronikában milyen mélen találom meg azt a vezetéket amit ki kell iktatni?
Van valaki aki ezt csinálta már?