Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 ért adok neked pályaidomot
nem.
amikor még futárkodtál és szar ídő volt akkor sírt a szád pupák?
Szombaton remélem jó idő lesz. Ha az lesz akkor végre motorozhatok egyet

17 napja nem motoroztam az RS-sel. (Mióta a 2/A-n nem álltam meg egy rendőrnek, jogsi nélkül)
Holnap intézem a papirokat, pénteken meg az okmányirodát.
Leszarom a papirokat: Ha nem lesz ideiglenes jogsi akkor is motorozni fogok azzal az A/4-es papírral amit adnak. Majd kimagyarázom valahogy ha...
kérdezd meg hogy mikor futárkodtam sírte- a szám ha szar idő volt pupák!
köszi .
hát..szar dolog hogy télen meg szar időben nem fogtok motorozni
majd mi helyettetek is motorozunk
ha süt a nap persze
22-23 fok az szerintem bőven jó még
d207nek az
Nemolyan hideg azmég...
tyűűű,kéne még kakucsolni,de már hideg az aszfalt
jaja, idén is csak virgácsot kapok majd a Mikulás-tól
gáborral dumáltam ma hazafelé a kocsiban,aztán akkor mondta hogy milyen rosszfiú vagy
picit besokaltam a rajt utáni első kanyarban és mivel belső íven voltam ezért sodródás közben letessékeltem pár srácot a pályáról
andyapályáaterminátor! legközelebb ha túl sokan vannak a pályán, beküldjük egy gyors körre, és mingyá lesz hely.
Road Rash
jó csak a pálya más mert asziszed jól megy menni fogdurvábban is és nem kioktató szándékkal írtam
ŐŐŐ... izé... nem vagyok rá büszke utána bocsánatot is kértem (mármint a verseny után)
Igazad van! Az ember elkezd menni a határok fele... Utcán is így van... De tudod, azon már túl vagyok, hogy megijedtem féktávon, mert hoppá, ez hullámos, és jön a kanyar... És nem 100 nál... Pedig nem vagyok egy olyan féltem az életem fajta... NEm érdekell, ha ottmaradok se, csak a motort féltem... Azt viszont annyira, hogy sose votl szívem túl hosszan fullgázt húzni... No nem kell félni, lilák a kipuffkönyökeim, és énis felhúzom néha magam, hogy te kis lüke autós azthiszed, lenyomhatsz, azért 180 ra mind lekopik... Viszont talán megbírom állni, és nem átlépni azt a határt, ami már veszélyes! Talán mert béna vagyok, és kész.. Elismerem, lehet... Vagy csak öreg vagyok, és benőtt a fejem lágya...

Egyébként... Estem nem egyszer... Szerencsére főleg csak simsonnal... Volt, mikor direkt elhatároztam, visszafogom magam, mert esik... De nem bírtam, és szépen elfeküdtem... Volt mikor a gumi széle még sáros volt a mellékúttól, azért estem körforgalomba.. Mert túlzásba vittem... Szóval ne hidd, nem ismeretlen számomra az aszfalt.. De el szeretném kerülni...
nem tudom
az nem Gabi?
szerencsére én csak a célegyenes végi kanyart szurtam el úgyhogy kimentem a bukótérbe de az szerencsére aszfaltozott olyan volt már hogy 4en a túrázós 1300as yamaha nyakába estünk és megpróbáltam kaynar elött beszurni neki de egy Z750 tulaj szintén így gondolta és rákellett fékeznem és bebicsaklott az eleje...utána gondolkodtam egy picit meg mikor az R6os után mentem kb 5 centire abban a kanyarkombinációban ami a célegyenes után van akkor ha az óramutató járásával megegyező irányban indulunk el...akkor izgultam hogy "csak ne fékezzen csak ne fékezzen", az csúnya lett volna ha megteszi
húzni kell neki a homokban is!
vagy amikor ülsz,kurva anyázol,tudod hogy ki van ugorva a vállad, de azt leszarod, első kérdés: motorral mi van? meghallod hogy semmi akkor sok bazdmeg és jön a doki....