Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rocky
télleg kilöktél két motorost a kakucsi versenyen?
jaja, egyébként az tök fílinges mikor majdnem perec van és utána csak állsz a kavicságyban és csak azt ismételgeted magadban hogy " húúú bazdmeg... húúú bazdmeg... "
persze sok minden függ a stílustól...de sztem egy idő után nem lehet kibirni hogy ne húzd neki és ne fékezz annyira későn amennyire csak lehet aztán ha kimész a bukótérbe vagy majdnem bukta van utána van egy két elgondolkodós kör
Tudod, én erre azt modnom, akkor finoman kell menni pályán is.. Most meg fogtok itt kövezni.. De énis vágyom már oda... Jövőre remélem el is jutok! De hogy én nem fogom feszegetni a határokat, az tuti! hiába van koptatós gatyám, koptatós csizmám, nem! MEgjegyzem haver azt mesélte, hogy a 600-as bandit Road Attacckal a hungaroringen úgy tapad, hogy elképzelhetetlen, minden lenn van, és pöndörödik a gumi széle...
Náűlam úgyis az lesz, hogy a magam örömére, nem az idő ellen! Ráérek kanyarba gyorsulni, nem kell úgy beesni, hogy éppenhogy be tudjam venni...
Hát ja, Csongi igazából kicsit már át is esett a ló túloldalára
Tyt! szarul hangzik,de...! na már most felkerült az arrow,ahhoz hogy optimális teljesítményt kapj,KEVESEBB benzin kell.komolyan.rxnél nekem is ez volt,ktmnél is ez volt,mikor felkerült az akra
az első esés kéthetes korunkban megvolt, de az annyira nem járt semmi kárral, hogy benne nem rombolt le semmiféle félelemérzetet.
Az úgy van Rocky
az első esés után megfog szűni ez a félelem! miután először lezúzza az ember a vasat utána már szarik az egészre
90ezerért? :o Egy fényezést olcsóbban megúszok :D
vegyél pályaidomot:D
125 a gyári
Én is csak az eséstől parázok és attól hogy tönkrekúrom a nem olcsó gépet... :S
Ha megszűnik ez a félelem, akkor rohanok körözni :)
passz, lehet nem nyitja ki teljesen
MSN re gyere Tyt meg akinek kell fuvóka aztán akkor ott megbeszéljük!

msn: quik@citromail.hu
Bencce,
szegény RSem úgy érzi magát mint egy igásló :D Sajna csak a profi udvar térdkoptatás a pálya eddig neki, meg néha kamionparkoló, bevallom nekem is kevés ez már.
MIért nem voltam? idő, péz :))) meló volt, aztán nyaralás, aztán suli. Jójó, tudom nem kifogás. Féltem a gépet mint állat, 2009 májusig egybe kell maradnia, mert ő az alapja a következő mocimnak. Egy törött motor meg csak a pénzt viszi, vagy sokkal kevesebbért kel el. Bukógomba is fasza lenne, már meg van tervezve, meg is csinálnák nekem, csak lusta vagyok hajtani a dolgot.
Ha jövőre meglesz az új lánc, gumi, bukógomba + zsé, és elszáll az eséstől való parám akkor kimék :))
Az nekem is kéne ha tudnál csinálni!De ha megoldható akkor légyszi írj az af1 topikba és akkor megbeszélhetjük....nekem 150es kéne!
Mito7gang,
Na ez tetszik, én benne vagyok. Hungaroringre nem nagyon van lehetőségem kijutni, de a postai dologban benne lennék. Elvileg 120as a gyárija (saját szememmel még nem láttam, de alkalomadtán szétkapom, 5perces meló), kéne nekem 125ös meg 130as. Mi a véleményed? Azért kéne több is hogy tudjam próbálgatni, melyik a megfelelő. Neked mi a véleményed, egy arrow rendszeres amúgy gyári rsbe mi lenne köbö optimális? tudom nem lehet frankón megmondani, hisz mocija válogatja, de általában mi szokott egy ilyenhez jó lenni? Na nekem olyan kéne meg eggyel kisebb ill nagyobb.
Ha tényleg benne lennél, akkor mailben megbeszélhetnénk. Egyébként mi pézt kérnél el? :)) gondolom nem valami sokezres tétel
Trakee,
azért akarok nagyobbat mert úgy érzem keveset kap ehhez a kipuffhoz. Alakított a dolgokon a tűvel játszadozás, de szeretnék próbálkozni a fúvókával is, hátha javít még. Próbálgatás után egyszer majdcsak meglesz a tökéletes beállítás.
Persze hogy van! Nem is kevés! csak a legtöbbe visszacsavarták az órát...
De pl az én Af-1 embe is 53500 km van...
rsata, miért lehet az h mikor niyt a power 1 picit még erölködik a moci nincs egyből a seggberugós izé? mondjuk ha 7800 nál nyit és csak tök lassan huzom neki, akkor 7900 ig olyan mintha valami huzná picit vissza a mocit hátülról...
öütlet valaki?
nemhiszem h az lehet a baj, mert most lett összerakva...
...azt nem tudom, de az AF-1 -emben :) 43.000 Km van. +amit visszatekerhettek annó.

M.
jah amugy meg bejaratos a gép scoefield..
Van olyan Rs ami már 40-50 ezret futott?