Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki irta, hogy hülye módon világit az első lámpája... hát az enyém is. Hol támasztottad alá, hogy a távolsági ne egy pontba a motor elé világitson?
ennyi:D
Hat nekem is ez a bajom hogy ki sem tudom próbálni meg semmi. Nagyon dilemmázok. Max ha rosszat küld akkor lemegyek oszt elkalapáljuk egy páran.
ezt jó megaszontam
voltam kicsit aztán hazajöttünk
Nem voltam én fáradt! Amúgy te voltál kint a talin tegnap?
hát nemhiszem h minden cucca szar lenne, de powerelektronikát én se biztos h mernék venni tőle, fuckyrs-t is átbaszta
oké,köszi
Meséljetek már erről misoc gyerekről mert én akarnék tőlle cuccot rendelni de nem merek mert nagyon aggoasztanak ezek a kritikák.
fú, párezer forint volt, már nemtom, és a bcsabai "kishondánál" vettem, ahol vannak ilyen Harris marolatok, ott valszeg lesz RS-es is. Nézz be valami maszek motorboltba.

Amugy átkukkantottam az AF1 fórumba, misoc pont most húz le valakit. :D
jah ha mar semmi rs matrica nincs az enyémen akkor egy markolat csak legyen már am honnan vetted?italmondo? és mennyi volt?
ez. lekoppintasz?
hopsz, -ez
rs markolat a tied is ez ugyanez?

péntek este má kicsit fáradt voltál cimbora
és olyat hol lehet venni?

streetfighter89 itt van pár kép:
800-at adnék de annyiér tudom h nem adod oda.
Ne szójá " be!
le kéne má cserélned azt a motort valami komolyabbra
Hali! Te ezt már csináltd? Nem tudnál valami oljan képet mutatni ahol bejelölöd, hogy pontosan hol keressem a vezetéket?
ki is cserélném de hétvége van :) hol vegyek neked szombat-vasárnap szilikoncsövet? Amugy sztem az állatkereskedésbe megyek majd be, ugyanilyen csövet vettem anno az akvárium levegőztetőjéhez.

RS-es Harris markolat, majd csinálok róla egy képet :)
a markolatodrol nem tudnal betenni egy közelebbi képet?azt vetted vagy hogy RS-es? megtetszett:D
ne haragudj de azt a csövet kb 5 perc kicserélni és 100ftbol megvan...
hahah