Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen elég gázul néz ki
Na pl ilyen motort el is kell felejteni. Igénytelen megoldás valőszinűleg igénytelen tulajtól
Nem tudsz igazán többet kérni mint amennyi a motor piaci ára.....
Saját példámat felhozva nekem az SP-m több mint 600-ba volt mégis allig kellt el 250ért pedig nem túlzás de sztem az ország eggyik legjobb állapotú SP02-je volt. A piaci ára is kb úgy mozgott.
Amit ráköltesz azt sajnos bukod is vagy csak minimálisan jön vissza. Nekem ez a tapasztalatom.
nemtom mi az a mormonkanna a kipuffogó helyén, de sztem valami baleset lehet az oka :D:D:D::D
Rászorult, és nem tudta leszedni a tulaj. Tragikus.
SZIASZTOK!

A segítségeteket kérem.Szeretnék vásárolni Rs 125-öst de nem tudtam eldönteni, hogy milyen típust vegyek a new face-t vagy a régebbit.? Mi a tapasztalat ?
Ill. a kintről hozottakról mi a vélemény? Ügyintézés mennyire bonyolult ha meg van minden kinti papírja?
Köszönettel Attis
Ha tőrödsz vele,patent minden az meg is látszik egy mocin,mindenképp többe tudod eladni,csak tudd számlákkal igazolni,vagy alkatrész dobozával,hogy hihető legyen a dolog! De 600 az húzós
nemtom nem az lenne a lényeg, hogy "tuning", hanem hogy minden patent rajta. Ritka az olyan használt motor amin minden rendbe van téve. Főleg a 125ösök közt, mivel nem keresőképesek általában akik használják.
bocs, elég zürös volt mostanában, de feladom. :)
bevallom kiment a fejemből. ne haragudj.
szerintem a tuning motorokat nehezebb eladni. Pláne a 2T-éseket. Eleve tartanak az emberek a használtmotoroktól, és ha még fel is van húzva akkor meg különösen. Többért nem tudod eladni mint a motoroddal azonos típusú gyári állapotú motorokat, az biztos.
liquid a szívócsonkot akkor feladod vagy nem?hmm?
"full tuning" :))-osan mennyiért lehet eladni ma egy rs-t? Csak kiváncsiságból... ha full szétkapnám a a motort, minden ami szar, cserés lenne, mondjuk nagyobb henger, stb, membránok, k&n szűrő, fúvókaszett, a blokkot vegyszeres fürdőben kivakarni a szarból, a vázat polírozni, a segédvázakat újrafújni, új csavarok.... na?

Mert magamnak megcsinálnám, a zs meglenne rá, csak utána nem akarok "annyit" bukni rajta. Ha mondjuk 600 felett el tudnám adni, már megérné.
igazából ezer forint még akkor is teljesen oké ha csak 2x30 perc, azzal csak annyi bajom van hogy azért 2szer fél óránál többet szeretnék lenyomni. De ha 2x60 perc az nagy királyság lenne. Beiktatni pár 5-10 perces pihit aztán vissza a pályára.
és akkor 4 után ugye? az 1000ft-t jó lesz:)
sajnos a jövő hétvége már nem lesz az igazi:(
http://www.koponyeg.hu/
asszem énis vasárnap
Én vasárnap:)
ki megy akkor szombaton kakucsringre?
csak ha nincs teli a tank és elég lassan esik a gyufa
égő gyufa a legjobb! garantált a siker! kirobbanó erő lessz benne
hát vmi oas mi meg egy kis hígitó már akkor nem attól is megy egy darabig aztán "káput" game over
én egy filmben azt láttam hogy tampont kell a tankba dobni. De szerintem ez baromság
bocs de te a kockacukket mástankjába szoktad rakni
áhh msot elmondtad a technikám nem szép dolog
kockacukkert a tankba, jah
teljesítménynövelő adalékot neki, aztán oan lesz mint Popey
tzr elég mimóza lelkű de ez van
háát igen (ezt elég azután is ha eladtad a ciberkét tüzérke még nem eladó )