Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az hogy ki tudsz kerülni bizonyos veszélyhelyzeteket közúton, mert tapasztalt vagy ilyen téren, az nem jelenti azt hogy be is tudsz venni egy olyan kanyart ami elött elbambultál és véletlenül elfelejtettél fékezni. Ilyenkor jön a belemarok a fékbe és átszaltózom a szalagkorlát fölött rész. A motor határait csak pályán tudja megtanulni az ember. A közúton való közlekedés teljesen más tészta! Annak semmi köze magához a motorhoz vagy a motor teljesítményéhez. A legnagyobb túra arcok akik 100000000 km-eket tesznek bele egy motorba közúton, általában először pályán úgy mennek mintha minimum fel lenne fagyva a pálya.
Ja és ez a 600-asokat nyomok le a szerpentínen arcok szoktak a legjobban meglepődni, mikor a pályán mindenki ott megy el nekik ahol csak akarnak. Közúton épp a hülye autósok és az alkalmatlan körülmények miatt nem lehet megtanulni rendesen motorozni!
eddig szakadt az eső most mennék vele mert elált de levan merülve az aksi betolni meg azért nem egyszerű itt nálunk főleg h nincs itthon senki ugyh aksi töltőn és majd később addig elmegyek a cbrel egy körre elbúcsuzok tőle
motorozol már az rsel? h szolgál?:)
én meg ezzel nem értek egyet.... köszi srácok ezek mindig olyan jólesnek nekünk csajoknak de nemgáz....
Még mindig van egy eladó RS!Akit érdekel szóljon!
Ciao Csongi!Nem azért a 20asért de ezzel a véleménnyel naon nem értek egyet!Az utcán is van szerpentin én pl általában csak ott mocizok és amikor bealázok egy 600as motort akkor lehet h még is ér vmt az az 50 60 ezer km amit már én levezettem mocival!Az tény ha sokat pályázik az ember akkor jobban megy ott azon a pályán amin gyakorol az ember!De a pályán nincsen hülye autósok akik kihajtanak eléd meg stb meg gondolom nem mész esőben se pályázni!Volt olyan h télen még hoban is enduroval jártam suliba na ott meg aztán kell figyelni rendesen!Szal egy kicsit 20000-500 arányon kicsit gondolkozz el!Na csuma!
Ciao!Nekem nem ez az első 25ösöm meg nem az első motorom már egy jópár 10000et mentem külömböző mocikkal volt már 600as hornet ünk is szal pont jókor sztem!Ha ésszel mocizik az ember nem lesz baj!Amugy majdnem összes spanom most cserélte!na csumi!
de. lány vette meg, és p is az eladó. állítólag nagyon legányolta:(
A 20000km sem fog annyit érni mint 500km pályázás
pályára kell menni! Ott tapasztalja meg leginkább az ember hogy mennyire sok még neki egy 125-ös is
Mohi, 5000km alatt kinőtted? nem lenne jobb még rutint szerezni a nagyobb verda előtt? 5000kilcsi elég kevés! Énis sokat gondolkodtam hogy lecseréljem e a vasat valami erősebbre, de aztán rájöttem, hogy minél többet megyek ezzel, annál jobban fogom élvezni a következőt.. Úgy néz ki ha minden jól megy akkor 2009 májusig meglesz. Utána meg remélem lesz annyi pénzem hogy egy 600ast vagy egy zx7r-t vegyek. Most van egyébként a mociban 10500 km, szerintem mire eladom dupla ennyi lesz benne (legalább).

az első teló úgy látszik mindenkinek kritikus. Az én futurámban is folyt az olaj, erre rájött hogy a telószár láthatóan görbe volt :S Az idomokkal ott is gond volt, sosem birtam frankón felfogatni... Egyszer tutibiztosra felraktam őket, jó is volt, csak aztán megszorult és le kellett szedni őket :(( ezen kivül nagyjából rendbe volt, de valamit mindig kellett csinálni rajta... de hát ez van, 15 éves motor.. Ehhez képest az RS egy álom, a gyűrűtörést leszámitva (az is a fos beállitás miatt valszeg) egy rossz szavam nem lehet. A gyári lánc nem sokat birt, de ez nem a moci hibája. Amúgy mindig első pöccre indul, és szépen megy. Összességébe imádom!
mohi mennyibe akarod eladni a motorod?
Nézd meg az enyém
szevasztok
keresek Aprilia AF1 futura vagy sport pro vagy rs-t. Elcserélném az endúrómra (sm, szép állapotban igen sok alklatrésszel, ) Yamaha XT 125 4T igen keveset eszik, és nagyon jó állapotú, sok uj alkatrésszel...
Amikor én néztem,akkor azt mondta,h nem nagyon akar belőle engedni,mert már úgyis az eredti árhoz képest 100.000-el olcsóbban adja.Akkor már több mint fél éve hirdette.
Bár ha vmi hozzáértő emberrel megnézed,és nem akkora a gond,akkor sztem 550-ért meggondolható.De mondom sztem csak akkor,ha van hozzáértő ember,és lehetőség a javításhoz.
Jövő7en akartam megnézni de akkor lehet h nem fogom....
550be odadja a gyerek nekem azt mondta de nemtom hogy mi legyen.
HA ezt mondod akkor lehet h lemondok rola.
Kösz az infot.
Amikor még nem volt meg az rs-em,ezt megnéztem pesten,és kipróbáltam!Képről elég csalóka.Előben roszabb... A festése csomó helyen la van kopva,több sérülés,nameg a lényeg,h vmi nagyon nagy baj van(legalábbis akkor még volt) a motorjával,mert egyáltalán nem ment.Power nyitást nem lehetett észrevenni,és szerintem a volt 70-es dt-m jobban ment.Azóta lehet,h rendbehozták,(azthiszem májusban próbáltuk)de nekem nagy csalódás volt.
Hello Mohi46!
Mennyibe Árulod a motort csak érdeklődés képp kérdem
Sziasztok.
Valakinek nem ismerős ez az RS?
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/153973
Mert ezt néztem ki és ha valaki ismerné mondhatna rola 1-2dolgot.
Amugy ez az Rs ismerős valakinek?
Ez van kinézőbe eeddig ugy néz ki ez lesz az én drótszamaram
Amugy szerintem szép ez az Rs tök ugyan olyan mint amilyen a Zsóóóóótiéké volt! Amit ők hoztak be!
erről jut eszembe nem is láttam még élőben 2007es rst itt a környéken nincs
jajj de szép
Ciao!Mert kicsi kell vmi nagyobb!
Miért adod el ilyen hamar?