Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

takarodj már a búbánatos tüdőrákba a szarjaiddal. ismer itt már téged mindenki.
hello:
koplet rs 125 bontva eladó minden ami kell:blokk,gyujtás karbi,idomgarnitura,kerék,
érd:705377495
kösz rsata :)
Boyesen membránon gondolkodom még, csak előbb keresnem kéne egy embert a környéken aki profi 2T-s karbikban. Az uj membránhoz hozzá kellene lőni a karbit, meg amugy is van egy sanda gyanum, hogy egy pöppet sok üzemanyagot kap. Lehetne egyenletesebb is a motor járása.
a tiedbe nincs ien fojtás, mentem vele párszor és nincs! szal ne vágd szét
ha van valakinek eladó wössner 53,98 as az jelentkezzzen:)
skacok 53.98 as dugó helyett ha 53,96 os teszek be az gáz?
mert wössnerben csak 53,96 os van most jelenleg, és proxban lenne 53,96 os...
elvileg gyárilag kivannak vágva de nem tom nekem kivan télleg nézd meg ha 5-6 ezer között dadog akkor van benne de egy csipőfogóval megoldhato
Csá
Nincs fojtva! De ugy tudod megállapitani hogy ha 5-6 ezer között luk van akkor fojtott, ha nincs akkor nincs fojtva. ennyi
háj. nem tudja valaki, hogy a "96-os RS-ek elektronikája fojtva van? Ne vágjam szét feleslegesen a CDIt.
a frecskáva lén is végigszoptam az előző szezont,de azért balcsit körbejárta:) ..rakd rendbe, müszakiztasd le..aztan akar gurulhatunk is
A hülyegyereknek (nekem ) csak most esik le, hogy ma kedd van, tehát a csütörtök nem holnap lesz, így a műszaki sem.
Kérlek, akkor konzultálj az unokatesóddal indexbúra-ügyben az érdekemben. Holnap egész délután ráérek átvenni, másnap délután pedig adnám is vissza. Ha fölösleges neki, akkor meg is venném.
A továbbiakat a hamblo@freemail.hu e-mail címre írd, kérlek!
én "ANÁL" képzésen vagyok,csúnyán érintene a tandíj
één iis! nekem is kell pénz! a részletet épp be tudtam fizetni, és addig tok menni, amíg kitart a tankban lévő benya..
az nekem is. kár hoyg a 2kilóbol 150 minnyá elmegy tandíjra mindig.. :(
nekem a diákhitel jött be
en is akkor kaptam meg a motort ha 5.0 egesz volt az atlagom 7ik ev vegere 8 ikba is, most a 125 ost a 9re akkor kapjhatom ha 4,5 felett leszek amit ketlek, de akkor tuti nem kapom meg mert apam nem fog sajnalgatni, szerintem ez is jo, mert legalabb van miert tanulni igaz meg ma se artana de az mar mas kerdes ...
azé ennyire nem szar egyikunknek se a helyzet... ha már motorra telik nekunk... azé sírni JÓ!
Darab amint láttam nem hiányzik belőle, de törés van bőven. A tixó szépen összetartja, nekem fel se tűnt eddig
Köszönöm a nyugtatást, remélem tényleg nem lesz semmi gond. Tavaly tavasszal lett a motor megvéve, azóta festettük, meg szerelőnél volt, aztán mindig volt valami gondja, hol ment, hol nem, rendesen motorozni egyszer sem tudtam vele... Most épp a lejárt műszaki akadályoz meg a vezetésben, szívből remélem, most ez is lehetetlenné teszi még jópár hétig...
Istenbácsi nagyon nem akarja, hogy én motorozzak...
köszi Marcs
sutyerák keressünk egy üres sarkot és gyűjtsünk pénzt + sírjunk
lehet hogy úgy vannak h csak úgy kp-val nincs tömve, de ha valami kell nem gond. régen mikor volt lóüvé nekem is úgy volt, h ami igazán kellett megkaptam, de csak úgy elbaszni pénzt nem kaptam. meg ez jó pedagógia, h kap a gyerek egy motort, de ha használni is akarja azért tenni kell, vagy legalábbis nem scak úgy.
Nem lehet hogy spórolt a harmadik motorra mert Apuci és Anyuci mégsem csak úgy ontja a pénzt a motorozás felé mintahogy a fórumlakók gondolják ?
Azért kicsit fura, hogy stoppie akkor motorozik amikor össze tud kuporgatni 1 kicsit benzinre, 3motorra futotta neki, de benzinre nem....
igen, és mivel veszélyhelyzet leginkább oylankor áll fenn, mikor egy bizonyos zónán belül található egyéb gépjármű, így ez taaz időt kétféleképpen lehet csökkenteni: 1: mész normál tempóban nem előzgecc, de így simán valószínű h kivasal egy kamaz vagy aki "nem vett észre" . vaagy 2: megpróbálod a veszélyzónában töltött időt legrövidebbre fogni. HÚÚZODNEKIVAZZEEE! amúfgy mindegy h 140, vagy 250.. 30-40 felett tökmindegy, úgysem állsz meg ha gebasz va, voolt elég balesetem..
nekem is felajánlottak a motor helyett egy céges F kombi asztrát, mégis a motort válaszottam :)))))))))