Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HAlo,

Van egy eladó probiker nacim(itthon 38e), új koptatóval, meg hozzá egy új vanucci kabát(itthon 73ezerHUF). Összecibzározható, én 185vagyok és 80kg. a naci 50-es a kabátban pedig valami hülye méret van, énse vágom. 52-54körüli lehet. Tele protkóval meg minden. Kettőt együtt odaadom 50ezerHUFért.

Ha érdekel valakit, akkor küldök képet. ja, és itt a cimem: spracing@vipmail.hu
Előbb utóbb minden olasz motornak fog folyni a teló szimeringje,ez sajnos betegség(ez alól egy olasz gép se kivétel,mondjuk a 93-as gyári RS125SP-ben lévő állítható teló lehet kivétel ez alól majd meglátjuk,...).Az enyém eszik 10-12 körül ami mondjuk nem emg lepő az ismert okokból......Sima széria RS ha jól be vanm állítva(34-es karbival) akkor eszik meg8-at max 9-et.28-as karbival 7 körül ugyanilyen feltételek melett.
Nekem is lenne egy garnitűra elado d208-asom ,2000km-t futottak

stoppie mi a francnak neked annyi motor? én miota megvan a drz szegény simo felé se néztem
Gyöngyösi Róbert!
Tyt nekem van egy tippem ha Kecskemét még belefér az utba!
Szerintem vidd el Gyöngyösi óberthez az Arizona motoros szervizébe! Lehet neked is megcsinálná érdemes lenne rákérdezni!
hm én nem csak városban használom a cbrt.... sőőt... aztán én ezzel döntök mert nincs más:D vagyis már van de aksi
Na ez az amit nem lehet. "nem téped neki" De úgyis téped
Nem bírod ki hogy power alatt csordogálj vele. Legalábbis én nem bírom ki
És városba is végig power felett 1-es 2-esben. Néha 3-as (de rendőröknek psssz)

Visszatérve a CBR-re. Nem megy? városba használgatom csak. Virsli gumi? itt nincs 1 normális kanyar se Meg amúgy is RS-el döntögetek ... 14 lóerő? Városba pont elég. Vagy ha el kell szaladon gyors 10-15 km-t akkor inkább a CBR-el.

Ha meg vadulni akarok akkor RS

És a robogó meg kihasználatlanul áll
na az egész baráti
enyém mátrába 5öt evett, csutka..
nanemár:D a saját bátyám ávert v mi?:D aztmondta ha nem tépem neki akk olyan 6al elmegyeget:D
mondjuk én sztem döntöttem és rs mellé állok... mert a 2 nem maradhat... és cbrel a bajaim 1:nem megy.... az a 14 paci nemsok... 2:virsli gumik 3:nagyon pici is:D rs hmm remélem nem lesz baja:D felőlem ehet sokat csak menjen:D
De mondom ez Injectoros. Meg még 900km-es .... szal nem is húzom neki. Így 2 litert evett meg
Majd később ha húzom megeszik 3-at ... RS meg 10 alatt nem nagyon szeret enni (legalábbis nálam)
2?:D hát az enyém többet eszik.... bár nem sokkal olyan 3-3.5körül mondjuk ja:D
Van egy pár előnye a CBR-nek is. pl a hátsó ülés alatti tároló az tök jó ... Sokmindent megadnék ha az RS-be is lenne akkora tároló ... A másik a 2 literes fogyasztás (enyém 2007-es és már injectoros ...) A harmadik az üléspozíció ...

Szoval nem olyan rossz a CBR mint gondoltam volna.
kitömve minek:D elhozom éjjel amjd hnap keresd de ne nálam:D háát cbr hmm... mais azzal mentem... mert bátyám nincs itthon és az rsbe lemerült az aksi... az utcánkban meg elég nehézlenne nekem egyedül betolni az rst:D
Békéscsaba

Jöhetsz Csak legyen kitömve a zsebed ...

Amúgy hasonló helyzetbe vagyok mint te.

RS+CBR
hol van ez? megyek és elhozom vmeiket:DDD
Kössz

Hát lehet hogy a motor az ügyes. Vagy a mérnökök kiszámolták hogy ha szakad, akkor se vigye le a lábamat vagy a hátsó lengővillát ...

Haveromnak meg a telója folyik ... 16"000 km-es 2006-os RS

Mellékelek 1 képet a két "defektes" RS-ről ahogy sorakoznak az Aprilia szervízbe ...
szerencsés vagy vagy nagyon ügyes a mocid
Menet közbe történt.

Hála istennek nem akadt be, csak kicsúszott hátra.
Tudom hogy akár a motort is összetörhettem volna ha valahova beakad.

Éppen sírhatnék is rajta, de csak nevetek egy jót. Megtaláltam a láncot is. Hála istennek a patentszemnél szakadt szét. Így csak abból kell új és holnap Folyt. Köv.

Egy laza 75-80-as tempónál városba 8 körül egy fasza gázfröccs, nagy csattanás, és semmi. Váltok oda-vissza, fel-le, semmi.

De legalább nem kapta el a lábam, meg semmi konkrét kár nem történt ...
Csak ennek örülök
nekem van két használt Dunlop D208-am
ár megegyezés szerint
ezekszerint nem menet közbe kaptad vagy mi? mert elég viccesen írod... csak mert pl haveromnak igy ment szét a motor egész segge... ledarálta a lánc... nem volt éppen vicces....
Én is csatlakoznék a "hullanak az új RS-ek" klub-ba.

Jelentkezésem indoklása: lánc szakadás
Mondjuk ez minden motoronál előfordulhat ...
jah, ha találsz egy jó olcsót annak a nevét, címét, telóját kérném