Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyit tudok mondani, hogy szentesre ne vidd!
én is oda vittem először 4900at kértek, hogy meg mondják, hogy főtengely szimeringes.. itthon csere és ugyan úgy szar...

a kecskeméti natix, nem rosz, de eszmélletlen drága! tudom nem sokat segítettem, de szentesre neeeeeeeeee!
Szerinted a karbi beállítás puszira lessz? Ha már benzinre sincs gempád akkor hogy fogod kifizetni a szakit?
Jó kérdés mi?
apropó, még mindig keresek egy szakit Csongrád megye és vonzáskörzetében! A karbimat kéne frankón beállitani, nehogy megint megtörténjen a baj. Én nem értek hozzá, ezért biznám profira. Elvinném Zsóóótiékhoz, de kicsit messze vannak, és nincs lehetőségem eljuttatni oda a moccot (ergo nincs annyi pénzem benyára hogy elmenjek arra).
A lényeg, bárki tud valakit Szegeden, vagy valahol itt a környéken aki megcsinálná a beállitást, az léccci szóljon, elég fontos lenne..
Esetleg Zsóóóti, ha errejártok a műhellyel, szóljatok :)
d208
vegyél fel msnre!barcelona16@msn.com
sportmax gp...
d208gp
mennyiért adod?
Utcára akkor Pirelli Dragon Corsa,szerintem.
hát egyenlőre nem pályázok:) nem akarom összetörni már most a vasat:D majd köv nyáron már remélem eljutok:)
Pirelli Dragon Corsa(ha inkább pályázol akkor Dragon Corsa Pro),vagy Metzeler Rensport,nekem eddig ezek váltak be legjobban.Michelin Pilot Sport-ot senki ne vegyen mert tempósabb kanyarokban nem úgy tapad ahogy kellene,a gyári D207F meg olyan minta PVC(megjegyzem ez saját vélemény)
150/ 70es
nekem is kéne rsre gumi főleg hátsó bár első sem ártana.... milyet érdemes vennem?
CSá!Nekem van 1 heidenhau gumim, 90-95%os az ára 9000magyar forint


Ja csak a kocsmából kisétáló az utca közepén hugyozó vén alkoholistát az életben nem fogod kikerüli ha mégis sikerül mert neked van a legjobb reflekszed a világon akkor meg tuti fejre fogsz állni és ott halsz meg az autódban. A jó autó jó sofőr addig él amíg be nem lép egy 3. dolog aztán már vége is
1-2 perc és visszanyerte az eszméletét.. persze, hogy be voltam szarva :)
Ha arra gondolsz h nem kopott nekem van egy 80% gumim d207
van valakinek rs-re hátsó gumi? amivel még elmegy műszakin?
taxi
ez lehetne szlogen is!
ja mar ertem kitagul a motor
baromság! Jó kaszni, jó sofőr, nincs kockázat.
azt mondják afölött már necces a szükebb helyeken..
ezt a hulyeseget meg kitol hallottad?