Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja sose szabad 160 fölé menni lakott területen..
nem megyek holnap. Nagyon a szezon végén járunk már és még szeretnék lehetőleg minnél többet motorozni. Meg most egyébként se lehet ingyé bemenni a depó-ba és a szervízútra, a kerítés túloldaláról meg nem lehet normális felvételeket csinálni (múltkor próbáltam de egy rakás szar lett, fel se tettem végül a videót)
rockandyroll jössz ki holnap ringre? nem csinálsz videokat ?
Nyilván, de alap esetben ha nem előzni akarsz mert nincs útban senki, akkor jobb ha kihúzódsz a baloldali rázókőhöz, nem?
Csonkinak igaza van csak a célegyenesnél nem kell a bal oldali szélére kihuzodni mert mindenki arra megy és igy ha te középen mész akkor jobb féktávot tudsz menni és bárkit megelőzhetsz
hello! SPEAROW..én szombathely melletti vok 2-km-re van ! MI A KÉRDÉSED?
Gondolom be voltál sz.rva amikor megláttad h ott fekszik melletted eszméletlenül.
jaja teljesen igazad van! még fiatal voltam :) amugy kulccsonttörése lett meg elájult agyrázkódás, zúzódások stb...
Ott hajtok ahol tiszta az út.
Nálam alap h lakott területen max 60km/h
Ha egyedül hajtasz attól függetlenül ott lehetnek még a gyalogosok. De gondolom nem ott mész állat módjára ahol 200 gyalogos van.
Mákod volt h a haverodnak nem lett komoly baja. Meg is ölhetted volna vagy akár egy gyalogost is.
Én mondjuk hajtani is csak egyedül szeretek ha már valaki ül mellettem akkor már nagyon sok mindent nem vállalok be.
Élni tudni kell.....
84es simsonja van csak full gyári volt :S meg szó szerint karcmentes majd nem veterán
faterod motorját ragasztottad meg?és milyen motor az?
én meg elmentem festeni a telephelyre father motorjával és megragadt itthon most áll a bál
bazze rossz hatokart küldtek le drukkoljatok h hamar +jöjjön a másik mert annál hamarabb lecc +int mátra
hát nem tudom most így nem kerestem de az újságban benne van majd ha itthon lesz megnézzem aztán CBR topicba beírom.
Tuning mikor lesz Mikloson a motoros találkozó? Szeptember hányadika?
Joe-z most a bömbi kergettés a divat én meg ott bencce szerintt a kavicsba bohóckodok
:( hát megesik... lassan nekem is érik egy gyűrűtürés már abban a hézagos hengerben:)
jaja be. én is megvetem saját magam, hidd el! jó tanulópénz volt. 1x volt Budán kutyavásár!
az történt hogy rutintalan vagyok és a Mátráról lefelé sokat motorfékeztem... aztán eltört a gyűrű...
jópofa h mindenki mennyire okos igy a virtuális térben... azt a kanyart így nem lehet bevenni egyszerűen:)
én max azurán kérhetnék hogy hadjanak meg kategóriát(amugy csak B kateriám van) ha majd meglesz a jogerős határozat. de még az sincs az a gáz!
lakik valaki szombathely környékén?Lenne egy kérdésem

Előre is thx