Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe-Z te asztán Tudsz mulatni!(iwiw video)
Muhaha kurva vicces volt
nem mindenkinek telik konzolra
motoGp?Forma1?ilyen hulladékokkal játszól . ha már szimulátor akkor GranTurismo
Látom te is elég szomjas vagy már
Na ez majdnem hasonlít a többire (kivéve murváspöcsű Bence barátunk karikatúrája) csak mi a bömbit kergettük
ha szembemész a bimmernek
Akkor rajzold be te motogp nagymenő

Jövőre Brno helyett Kakucsring lessz a versenynaptárban
Összedobtok egy belépőt, és lefaragunk minden időt 50alá
TI SOSEM JÁTSZOTTATOK MOTOGP-t VAGY FORMA 1-et?

bebasznak ezek az ívek.................
Énis valami ilyet szerettem volna rajzolni
Úgyis megyek moziba este Westend. Előtte beugrok a Leroyba egy Mojito-ra Ott a legjobb az egész országban
Akkor egy bom chicka wah wah koktélt dobj be , hogy ilyen legyen a "pályagörbéd"
akkor gyorsan tegyél ellene vmit,nehogy súlyosbodjon
Ma még nem ittam semmit kicsit remeg a kezem mi ezzel a gond?
Úgy látom téged is megvisel ez a hőmérséklet-ingadozás.
Hülye fasz
ez kész
ez jó
na én is lerajzoltam... a piros vonal Joe-t ábrázolja ah az 1000SV-vel akarja bevenni a kanyart
a kék pedig tuning, aki beköszön a lelátós lányoknak...:)))
húúú, már alig várom! legyen mááár vasárnap! azt mondják hogy nagyon jó idő lesz.
na majd megnézlek... nekem ott vagy az van h lassítok és akkor azt a 3 kanyart szarul veszem vagy az h nem lassítok nagy nehezen a jobbos balost beveszem viszonylag jól, de aztán bele kell nyúljak az utána lévő jobbosnál a fékbe. mert ha ott elbaszod az ívet akkor lesheted az azutáni nagy balost....
az első kanyart te sem gondolod komoyan
azért azt megnézném ahogy egy motorral beveszed azt a ívet amit a kamion elötti részhez rajzoltál és egyébként a másikirányról van szó inkább. Arra amerre az autó megy a képen, úgy nem olyan bonyolult a történet szerintem
a célegyenes utáni jobbos-balos-jobbos kombinációra egy kurvajóóó ívet mutatott nekem múltkor egy supermotós srác. Az a lényege hogy a jobbos utáni balos kanyarnak nagyon nagyon soká van az érintési pontja és úgy az utána lévő jobbost nagyobb íven, gyorsabban lehet venni. Mindjááá berajzolom neked de vasárnap meg is mutatom.
Valami ilyesmi talán