Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hülye vagy Istenem a vadi új motorral....
bázz mekkora fasz vagyok..
mellékutcába jobbra való kanyarodáskor túl nagy lett az ív, ráfékeztem 1 picit és elcsúszott az RS eleje a taknyos úton :((

szerencsére annyira kicsi volt a tempó, h nekem semmi bajom, a motor meg az idomon 1-2 kis karc... ennél nagyobbat sose essek!
Az a kurva nagy szopás hogy az egész hétre ilyen időt mondott!!!
méér van ilyen fos idő?
be kéne mennem Szegedre a középszintű érettségi eredményemért, úgyvolt motorral megyek, de félek h elázok.. tegnap mostuk le a motort..
Ja már én is megtaláltam na majd lesz időm megdesignolom az Sp-t
van csak nekem kéne az a progi amivel ezt csinálni lehet.
hol van dodika? már ide se meri tolni a képét? mondjuk nem mintha hiányozna!
van egy ilyen topic.


Tényleg kéne nyitni egy ilyen virtuáltuning topicot tudjátok mint az autókat szokták nyomatni csak itt motorokkal sztem jó ötlet lenne mindenki a saját motorkját tuningolja virtuálisan
Kívülről a Tüzér...




Beszarás mik mennek itt
Ps2??hol élsz?1980ban???

Nem tom ti hogy vagytok vele, de én most szereltettem fel 1 csomó extrát a motoromra !!!!!

Uncsi ám 400 km/h val menni !! Lassú

De nem akartam megválni a Derbitől ! ezért rakattam rá pár extrát csak hogy ne unjam a mocizást!!!


És az RS-eket keresztbe lenyeli a V2-es nitros blokkal !!!


Francot, beletolod a disznó dagonyázóba, ott elborítod, utána behajtod az anyadisznót, az jól körbeforogja, mint a MOL kútnál a mosó kefe, de ez erdeti disznósörtéből van és így nem karcolja a fényezést!
BRUHAHAHAHAHAHAH

Kenyér szeletelés folyamatban.....................


Ja egyébként alapszabálly:::

Ezek nem cross motorok nem mossuk őket gőzborotvával és locsolótömlővel hanem először vizes rongy utána samponos rongy utána ismét vizes rongy (jo alaposan nehogy maradjon sampon rajta) és utána szárazra töröljük....
Agytagito tényleg szánalmas volt a próbálkozásod bezzeg én vettem a fáratsáot hogy lefotózzam a müszerfalat két cikk között.

mi folyik itt ma ebben a fórumban???????
mi ez a sok faszság

dodika ez jó kör volt a részedről
lefényképeztem nektek látom nem hiszitek el...


Ha beesel egy fórumba vedd a fáradtságot ahhoz, hogy legalább a napi termést visszaolvasod, a képet viccnek szántam, pont azoknak az embereknek a nevetségessé tételére, akik hantáznak és valótlanságokat állítanak!
A nicasil mit is csinál annak csak nem a bejáratásig van szerepe?
polírpapír.. olcsó megoldás és be is válik
az előző apriliámon a szorulás után is a polírozás segített és jobban ment mint újkorában.. aztán el kellett adnom /nem ez miatt/ :(
lehet paraszt módszer ,de olcsó és nekem bevállt! meg azon már amúgyis sérült volt a nicasil, szal annak már hengercsere kellett volna
Phoneman!
1050km már ha távban érted... :)

Jamal!
Hidd el nem cukorból van az hogy egy kis eső megártson neki... mi aludtunk a Párommal amikor elkezdett esni... Az anyukája ébresztett h esik már 1 ideje , ekkor betoltam fedél aláá..
Azt nemkéne, honoltasd ki
De csak a dugó maradványa felületi, asszem polír papírral lejön!
Ha a nicasil még jó akkor honolás