Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem sokkkal nyugodtabb a lelki ismereted így hogy mégegyszer átvettük?
Persze ponnt erről beszélek
ha te mondod lehet.habár egy felnőttnek már benőtt a feje lágya
Z3 sztem te is minden gond nélküöl elvezetnél egy 650-es SV-t vagy Hyosungot pedig biztos nincs még olyan nagy tapasztalatod. Nekem van olyan ismerősöm aki TL1000-sen tanult meg motorozni!!!!!! Na az nem volt semmi azzal gyakorolni az elindulást meg minden és még mindig él a gyerek eltelt 1 év és most már 1keréken közlekedik
én meg inkább tapasztalat szerint osztályoznám a gépeket...
Na vagy az eszembe sem jutott hirtelen!!!

1.3 milla csö uj 650 es motor.....
Túrázni jó választás, vagy egy Hyosung GT650R is és az olcsóbb is!
Az igaz

De sztem neki nem csak pályázásra kell hanem estleg mindennapi használatra és egy Rs-el elég macerás sztem vegyen SV-t nemkell 10ezrenként dugot cserélni nem olyan szervízigényes
Én nem korosztály szerint osztanám a motorokat, hanem használat szerint , étsd. túrázni túra gép, pályázni pályagép,terepre krossz, a chopperekről inkább nem szólok, mert sértő lenne, amit mondanék !
Szerintem vegyél egy 2-3 éves Suzuki Sv650S-t az jó pár évig motor lesz.... És annyira nem durva..

Rs250 jo motor de elviszi a gatyádat is 125R%S-ért meg nem adnék ennyi pénzt.
1.3 ért kapsz SV650S-t akár 2004 injektorosat is...

Gondolom nem vagy már olyan fiatal és van eszed is h mikor hogy lehet huzni a jobboldali gázkart akkormeg vegyél nagyobbat az RS125 a 16-20 éves korosztálynak való hiába néz ki nagyon"komolyan".
Az RS250-en az egy speciál gép, kezdőknek nem való, vegyél egy jó RS125-t, vagy egy régebbi Futurát olcsón, rakasd rendbe a blokkját, dobd ki a különolajzást és örök élet, meg két nap és nem mellékesen marad egy rakat pénzed!
Szerintem ratyi, nem követték a GP formát :( ez a factory majmolás meg ratyi, Hogy megbízható-e? ezmég mindig rotax blokk :) nemmondok semmit.
Hát nekem akár hogy is Rs 250 en, nekem azzal az idommal nem jön béé....Ha érdekel hawerom most adja el HONDA CBR 600RR 170ezer forintos sportdobbal, kisfogaskerék, sportkuplung + minden gyári cucc 2003-as 1,9 Milla, családi okok miatt....
Z3 hány km van a tzr-edben?
ez nem logikus akkor mindek adnak rá 5 év garanciát...mondjuk ez nem ok arra h visszavidd a szervizbe...
belerakták hogy legyen mért visszavinni a szervízbe....
ez az elektronika folytás számomra egy vicc mit képzel az aprilia?
viszont az új rs gyönyörű ez vitathatatlan.de megbízható?
meg az oldalidom meg a fejidom is csúnyább lett...oldalidomot lesímitották azért a fejidom meg azért mert szélesebb lett és a lámpa mellett van a beömlö....szerintem.....
sztem is szebb a régi
Mert ez a legszebb, 2000-től a kúpos faridom, szerintem csúnya.
nekem meg ez a széria teccik a legjobban ezért is ilyet vettem...
de mondjuk nézd meg _Matt^RS_125 gépét!!!
azzal sem röhögnek ki!!
nekem legalábbis k...vára tetszik!!!
de azért ne menjetek elöre ennyire sztem emlékeszem mit mondott róla Dadis.."dupla henger,dupla gond" mondjuk valamit valamiért...de tripla élmény az biztos :D