Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TUDOM.....azért lett szar a kép mert épp készült akksicserére, de njem is nappal készült mert a másik kezében lévő zseblámpa viéágított a képbe!!!!
nincs két SIM kártyád mert megcsinálhatnád azt is h 190-nél kicseréled vagy vmi ilyesmi
Azért, mert épp a snake-el játszott:D:D
máskor hívd magaddal egyik haverodat és 190km/h-nál kezdjetek el Bluethoot-ozni
SMS-t mér nem írtál közben
wapolhat
rá kell hagyni.
felöllem akár még wapolhat is közbe.
Mindenesetre érdekes,hogy a cagiva totyikba nem dicsekedett el a száguldozásával
Nah igen az RS egy szar kávédaráló......vicces vagy akkor a frecciád az mi? matuzsálem betonkeverő vagy mia a fasz? cska azt vedd figyelembe h. kb feleolyan idős fejlesztés a futómű a frecciádéhoz képest 1000szer jobb a kinézetről ne is beszéljünk, és nekem azt ne mondd h. 190-nél te pont úgy lógattad a telót h. pont csakis a kilóméterórát vegye mert fejberöhöglek
a kulcs nem OFF-ra van fordítva?
ez jóvolt bencce
a napot is lehagyta... vagy épp afelé száguld
Áhh dehogy negatívban csak elmosódott a gyorsaságtóll a kép
ki ez a dodika?
haha örülök h jót pörögsz rajta ........... sütött a nap


Negatívban kamerázott

Nem csak biztos nagy volt a köd érted aztán nem jo a minőség
nem. csak utálom azokat akik bejönnek egy fórumba hüyeségeket magyarázni. egyébként meg te jöttél be ide fikázni akkor miért én ugatok? miért nem mész a cagiva fórumba mutogatni a jó minőségű képeidet... negatívban kamerzátál vagy mi?
ki beszél itt kilórol okoska??? ccm-ről beszéltem számold ki hány ccm-re jut 1 lóerő a F-1esnél és hány ccm-re a kávédarálóknál meg fogsz lepődni töki.amugy mondtam már h nem fényképeztem lehet poénkodni videót csináltam azt meg tudtommal elég elinditani és a végén leállitan...jah és kulcson nincs kulcstartó
ya tényleg /1000km-et akartam írni! csak ez a F1es szöveg...ez teljesen kiakasztott
F1es autóhoz hasonlítasz egy 125ös mocit?ember te hülye vagy de nagyon.F1 es autó=600kg pilótával együtt és 650-700paci de még annál is több.a te cagivád meg 130kiló minimum+te (~70)=210kgrra jut 40paci.
Milyen 3000/km????

Sztem 3Ft/Km 3X 10ezer=30ezer
Bazzeg neked minimum N90et van mivel csináltál ilyenjó felbontású videót?mer nekem a 6630is max.320*240est csinál de azért nem akasztanám a kabátomra föleg 190nél...


Tényleg baszameg el is felejtettem....


De gáz h irhattam ilyen baromságot
Kicsit szórakozott vagyok mostanában...
most olvastam vissza 28,000 nem 10,000... nembaj.az kevesebb mint 3000ft/km.nem sok az.aki sajnálja a pénzt a mocijára az ne motorozzon sajnos ez egy ilyen dolog
:) dugó 25, honolás 2-3 ezer, plussz tömítés, meg akkormár tűgörgő,
Egyébként az is kúrva érdekes, hogy a kulcson a karika meg nyilván a kulcstartó is olyan nyugalomban van mintha nem történne semmi.
Nekem már 120-130körül úgy dobálja a szél, mint egy győzelmi zászlót.
Egyébként meg főnök ha te 190-nél ráérsz fényképet csinálni a TELEFONODDAL. Akkor minden tiszteletem a tiéd. Tudsz valamit.