Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az kurvakemény öcsém.......

amatőr hiba.... bár mindenkivel előfordulhat.

jobb lessz ha felteszel bukógombát mielőtt megkarcolnád azt az ékszert.....
nekem is mindig felcsúszik a homlokomra
ŐŐ ez igaz hogy szervízigényes csak mihez képest... egy cbr125-höz képest tényleg szervízigényesebb, de meghálálja. Azt hogy mit tud azt meg neked kell megtapasztalni, de az enyém pl. megy mint a disznóóóó
Tyt!Láttam az infódban hogy a sisak alatt ott a szemüveg.Én is próbálkoztam alávenni, de nem tul kényelmes, te ezt hogy oldod meg? Ja mag nekem állandóan felcsúszik a homlokomra alatta. Tök fasza ezen az uj rs-en az index...
áá tök poénok voltak a kommentek fetrengeka röhögéstöl :D Tyt neked milyen ruhád van?
Csáó! Én is gondolkozom egy ilyen mociban csak azt hallottam hogy sok gond van vele, szinte minden héten szervizbe kell vinni... ez igaz? mer nekem teccik ez a moci csak jó lenne tudni h mit is tud?
most "olvasgatok vissza" de ez LoL
ezert kell elfelejteni kulonolajzast..
az a kisebb h csak alapjárati benzint, de olajat is!
nem tesz jót mert akkor nem húzod a gázt de pörög és csak alapjárati benzint kap...röviden ennyi,de ha 1x 2x er hagyod ledadogni 5ezerről semmi baja nem lesz....de inkább használom mint h borítsak 1 faszát...
akkor pill.

file searching...
file delete
file not found

najó ,nem akarom h végigtúrt a topicot, szal 162km/h 1000kmesen, még bejáratósan a 95+ /ruhás/ kilóm alatt... de még ment volna csak nem volt szívem nyűsztölni a bejáratós gépet.
2tnél felejtsétek el a motorféket!!!

Phoneman!
olvass vissza, pont tegnap írtam le!
Nem tesz jót nekik.
mért?
TZRnek nagyon erős a motorféke.meglehet ijedni tőle
én a 2T-nél inkább hanyagolom a motorféket.
Photoshoppal nyugottan lehet tuningolni a mocikat.....én a kocsikat ott tuningolom akkor ezt is lehet
Tyt én a végsebességre gondoltam.......
hátsó is fog.....be 1esbe motorfék+hátsó eléred azt a lassulást mint elsővel. én is ismerem az ilyen dolgokat,mert rxel faszán lehet játszadozni...jössz ki kanyarból olyan 4esben és látod h van 1 kis por vissza tenni 2es powerbe és áááá ott a nem kis powerslide,legjobb
sajna reflexből húztam az első féket mert jött szembe egy autó...

az előző apriliámat majdnem ugyanitt majdnem ugyanígy fektettem meg először /csak ott egyenesben csúszott ki az eleje/
hanem a lábadra esik akkor több látszana rajta...kanyarban felejtsd el az első féket...ott a hátsó az kell a jó kis powerslideokhoz.... ha látod h csöppnyi genya is van csak is hátsó vagy motorfék...
na most voltam a garázsban, lepolíroztam a gépet..
egy alig észrevehető festéklekopás maradt, de szerencsére 1általán nem vészes...

meg legalább a protektoros ruha is le lett tesztelve.. jóó mert nem fáj semmim, a csizma meg azért jó mert ráesett a motor a lábamra és nem fáj a lábam se
inkább kopjon a hátsó kerék meg a hátsó betétek is....
mé nem halgattál rám,hát hányszor mondtam hogy 200alatt ne reggeliz?!
áh bazz nyugi én is szidom magam... amikor felszedtem a földröl a kicsikét aszittem le lesz gyalulva a fél oldala...
szerencsére alig észerevehető karcok..
Legalább már az idom is be lett járatva!!!