Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a mosás is más meg amikor áztatja az eső... én pl vizes samponos rongyal törlöm át és nem slaggal esek neki.....
Helló. Nem tudja valaki ,hogy akkor mivan ha a hengerre felnyalódott egy darab a dugóról. A hengerem az nikasilos.
ez hülyeség
és mivan akkor mikor mosod, vagy menet közben esik az eső.
azzal nem lehet mit csinálni, én inkább arra értettem hogy ha lehet akkor mindig fedett helyen rakja el a mocit ne áztassa órákig.....
Akkor mivan, ha motorozás közben elkap az eső? :)
Tyt és mennyi mentél vele eddig? komolyan....
Tyt szerintem ne soxor áztasd amoccot az esőn, akárki akármit mondd biztos hogy nem tesz jót neki...
az enyém 290nél Azerbajdzsánba megy
Speter, kopp.. máskor olvass vissza :D

Joe!
hát ja nem vok pehelysúly... namind1...
amúgy tegnap meg lett keresztelve a gép, elég rendesen elázott a Kedvesemék háza előtt... Na de ma csillivillire lemostam, szerencsére segített a Párom is :) tök ügyesen lepolírozta a hátsó lengővillát

1500kmnél kiderül mit tud a vas alattam
Bakker elkezdi anyám.....h ne keljek olyan korán jobb ha 7:33 kor kelek mert annyi idő alatt a paradicsom is megposhad.... Nem is mondtam nektek....nekem a power 190 nél még nem hogy kinyitottt ahhhhhhhh elment kirádülni Mekkába és kivan irva rá h: ha 380 nál nem menne akkor csengess a m mobilon és kinyitok...
ez már-már siralmas
lejtőn felfelé..... őőő vagyis akkor dombon felfelé, de ne parázz tuti hogy fog az többet is menni
speter ugy látom h nem nagyon olvasgattál vissza csak a képeket nézegetted

Itt elég jókat röhögünk egy srácon aki csak ugy jött és ment de közben beszólogatott és agytagito poénak szánta a képet nem véletlenül nincs benne kulcs meg kamu az egész.......
a motor tank alatt lévő kertből szedek le paradicsomot, meg paprikát...

vvvvvvvváááááááááááááááááááááááá

Aztakurvaé let ilyen nincs!!!!!!!!
Besírok a röhögéstől

Szia Agytágító!
Olyan problémám volna a fényképeddel, hogy a te szemedbe sütött a nap, mert egy apró részletet elfelejtettél. Ne haragudj rám, nem akarom szívni a véred, mi motorosok tartsunk össze, de a kamut sehol nem szeretik. Előre is bocsi. (Tudod, sánta kutyát...)
lejtőn felfele v lefele? mer nemmmind1 :D

amúgy a tied 154 ccm, az enyém meg 125ccm. Másrészt az enyém még bejáratós... Fog az még többet is menni..
harmadrész mint írtam majd" 100kiló vok ruhástól
Huh te sem vagy pehelysúlyú

Az kurvajó és még javulni fog hidd el de majd sztem várd meg az 1500km legalább h a legvégétt kiszedd belőle....

Akkor mondjuk egy 60 kg-os srác alatt elég szépen viríthat a kicsike!!!!
pfúúúúúúú......... Nekem a tanitás 7:35 kor kezdődik de én 7:30 kor kelek a motoron 250 kürl felültözök a szekrényből, fürdök fogat msook, meg csinálok egy szalonnás rántottát, amihez a motor tank alatt lévő kertből szedek le paradicsomot, meg paprikát...de néha még a medencébe is fürdök ha ráérek...
ne bassz többet kell hogy menjen.... nekem M7-es autópályán érd felé van egy geci nagy domb és 150-nél még vígan gyorsul....
Én mindig 200-nál 6. 18ezresfordulatnál visszaengedem a gázt és a kitörő lángcsóván megsütöm a reggeli szalonnámat mire lelassulok ugy 100 ra kész is a kaja!!!
Kicsit egészségtelen de hát a mai rohanó világban nincs idő semmire h normálisan csináld...
baszdki reggel olyan hideg volt, kinéztem az ablakon és egy ló kettétört a kanyarban!!!

Rég nem röhögtem ennyit gyerekek, csak így tovább!
Agy király képet csináltál:)

csak azt nem értem ilyenkor holvan a Drága Dodika? :D


egy kis RS téma is:
tegnap próbálgattam a végét a 06 RSemnek, a ruhástól 95+ kilóm alatt 162km/h és szerintem ha nem fogy el az út még megy egy picit.. jobban nem mertem kínozni, még csak 1000km van a gépben...
üdv
nekem az ülésem alatt egy grillsütő van, az ülésembe elektromos heremasszírozógép van a visszapillantóban szoktam borotválkozni CSAKIS KIZÁRÓLAG 200 FELETT, a tankon én a tojásrántottát szoktam sütögetni........ a kenyeret rendszerint a hátsó ülésen szoktam felvágni külön szalonnát meg csak szépen rádobom a forró kipuffra h. kicsit megpiruljon.... de mindezt kizárólag 200 felett teszem gondoltam h. egyszer felveszem telefonra és leadom az RTL-nek de ezek szerint dodika már megelőzött
egyet nem értek,hogy tisztelt és szeretett dodikánk,miért a nádvágó nagyzalpú,biatorbágyi vonatrobbantó,széncinkess büdös......ért nem dicsekedett ezzel a Cagiva topicban?
én is szoktam néha sőt az én tankomon teflon bevonat is van hogy ne tapadjon rá!
de a rántottát a meleg tamkon sütöm.