Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is a tankon szoktam felvágni a szalonnát meg a paradicsomot de én teszek alá vágódeszkát is
én is kiváncsi lennék a "vasadra"
jah én a tankon vágom a kenyeret és ha kirakom 10 percel indulás lőtt a mocit a napra,akko
sulibamenet a tojásrántottát is tankon sütöm
útálom a sok ilyen hülyét aki hülyének nézi az embert! Freccia? a világ egyik legcsúnyább motorja! 190nél szentem már kicsit a telóban mosódna a kép vagy még a kezéből is kikapná!
hülye faszkalap!
DODIKA egy pöcs
Jó nagy szar motorjaitok vannak!nekem mikor OFFon van a kulcs üresbe gáz adás nélkül 25,000ret pörög."sok csicska..."

dodika töltsd ki lécci az igazolványod,mert kiványcso vok a vasadra.
jah és tölthetnél fel videókat is(de olyat amikor te készíted a telóddal)
Bazz ezen még én is csak röhögni tudok:D:D!!!
Én is minden reggel ha megyek suliba akkor a tankon reggelizek, és még ot mosok fogat is ... És így ráérek első óra előtt 10 perccel felkellni
ez jó nap ennyit még nem naon röhögtem fórumozón
de mondom dodika máskor a haverodnak is szólj álljatok be 190-nél egymás mellé,
és kezdjetek el infrázni a telóitokkal.
jah és fordítsd ON-ra vagyis rakd gyujtásra a gépet ha el akarsz indulni.
vagy talán toltak hátulról?(biztos így volt)
biztos azért nem tetted gyujtásra.
és a motomixet suliba menéskor olvasd el mert király a mostani szám!
Látom a tied is akasztja a 180-as órát kulcs nélkül !!!!!
mennyivel mentél 200-210??

gondolj bele még ha a gyujtást is ráadod tuti lett volna vagy 300-350!!

yah dodika vedd ki a kezed a biliből és töltsd ki az adatlapod..............nem kell itt szidni a sem az rs-eket sem a cagivákat mert egyszer összefutunk egy túrán és akkor csúnya vége lesz
Hááhhh, szakadok a röhögéstől.
Ja és persze erre kulcs nélkül képes, akkor amikor be s incs indítva, képzeld el, mi van , ha megyek is vele!
Az RGV-m kiakasztja az órát és 15 ezret pörög szembeszélben, le is fotóztam, csak szembesütött a nap!
Haggyad már magad, mikor megy egy sima utcai, de még egy enyhe Pollinis gép is 190 -et, soha! Sem Aprilia, sem Cagiva nem képes erre, attól függetlenül, hogy nagyon jó motorok!
én azért vettem meg a 9500i specialt (annyira valódi mint aza kép) hogy suliba menet 2tankolás között megtudjam csinálni az irodalom leckét.ha nincs sok tanulni való akkor ps-ezek egy sort,meg konzolt olvasok.a napilap kilóg az autók köözé én azért nem szeretem.

Viccelsz a leghangulatosabb 160-nal reggel a 10-es úton befelé Pestnek a dugóban két kocsisor között száguldani közben reggelizni és intézni az irodai munkát (faxolás,e-mail,telefon,fénymásolás,üzletkötés)

És ha jó napod van akkor még egy napilapot is kitudsz olvasni
hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a TZRbe tankolni se kell elmegy álommal és reménnyel is de akkor csak 350et megy szal kénytelen vagyok tankolni olyankor rendszerint beleassítok 190re előveszem a benineskannát és beleöntöm a benzint a tankba,aztán már mehetek is,nem vagyok én hülye hogy megáljak a benzinkútnál mint a sok csicska...borzasztó

( )
Amúgy nem tom hogy a te mocidon hogy van a gyujtás de az enyémen így van levéve
Szerintem nincs rajta a gyujtás.De nem tom biztos jól megy a gép mert 40 lovas de szerintem annyit nem megy.Még ha azt írta volna hogy Mitoval megy annyit azt jobban elhiszem.
Na mindedj csak lenne jó idő
Tedd már fel a videót ide a Sportmotor.hu-ra
Szerintem is offon van a kulcs!

De azt azért megnézném, hogy amikor ráadod a gyújtást, hogy megy fel a fordulatszám mérőd meg a kilóméterórád. Amikor a freccia meg a mito is spirálos.
szóval szted is OFF-on van a kulcs
De hülye vagyok most jöttem rá h a mito megy álllohelyzetbe is 190 et az az alapjárat 299 indul csak éppen el.....
[De hülyék vagytok ....Dodikának van igaza... a Cagiva mito (2T) egy olyan motor ami sokkal jobb mint egy szaros Rs 125 (2T)....Nem tudtátok h akinek mitoja van az ilyenekt csinál 190nél h, kávét iszik közbe újságot olvas, vagy wapon olvassa és ir az Rs125 fórumba....a képet is biztos 190 nél lefotózta és menet közbe felrakta ide és irt nekünk...
Amugy meg nekem egy Pda am van és az csiál 320*240 es videot...meg ha megnézitek a képet a kulcs OFF nál van...vagy csak annyit csinált h ráadta a gyujtáás és olyankor felmegy a fordulat meg a kilóméter óra mutatója is és azt fotózta le.... Dodika ha én is 190 nél egykerék közbe, miközben wapolok és bluetoothon snakelek a másikal, akkor videózok akkor vagyány vok??
jah és közben egykerekeztél is nem?