Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy RS 250 is szerintem kiba$zott nagy élményt tud nyújtani!kiváncsi vok Lóri mit ügyködik remélem nyáron el tok hozzá jutni vhogy :D
vedd meg a 250est azt kész
Köszi!
csatlakozom
Akkor inkább azt..
Egyébként ugyanott egy 2002-es 250 - es RS ugyanazon az áron eladó, frissen cserélt dugoval stb.
Az igazi dögös gép 70 le.
1.300.000 ft. reg adó és forg. hely. 36 le stb.
Arról nem beszélve szerintem pimaszul jól néz ki!
vegyél simot még azzal sem röhögnek ki és a lóvéd nagy része meg is marad
nem hát
Én 94-es mito evommal, ami polinis volt 185 fölött picivel :) És 94-es! Azzal nem nevetnek ki :)
mennyi pontosan az új rs125 factory?
és jó
sztem pl. a 2000-es évjáratú rs125el egyáltalán nem röhögnek ki,pedig használt
Azért valami olyan kellene, amivel nem röhögnek ki!
Az Aprilia napon a Hungarorigen 180 mentek vele!
Sztem is
Helyedben annyiért vennék inkább mást.. nagyobbat..de, ha nem akarsz használtat, akkor veddmeg ezt...
Segítség!
Tanácsot kérek régi motorosoktól: - Aprilia RS 125 2006 vennék! Vegyem, ne vegyem? Sokkal több pénzt mint az ára nem tudok most költeni, mert építkezem!!És hosszú idő után kezdek el újra motorozni.Használtat nem akarok venni. Nagy köbcentistől félek és pénzbe sem fér bele.
Előre is köszi.
Árpi
Hayabusa & Rs 4ever! A CBR 125 meg egy fotalicska bicigli vázzal....
mennyibe fog kib. fájni nekem 125ccm átiratása?
ja a 12R boccs... azt hittem az uj 1400-es...
nekem pl ah kinéz nagyon nem jön be. az eleje poén de oldalról kb ugy néz ki mint egy 10 éves zzr.
Nekem a ZX12R jobban bejön mert sokkal sportosabb.....

Ültem már Hayán és hát izé.... Nagy,nehéz,nehezen fordul cserébe kurva jól tol meg kényelmes de ennyi semmi több. Csak túrázni venném de akkor is inkább "nyomorognék" egy 1000-es Gixxeren sokkal több élményért
nem és nem is akarok... pályára nem jó, qrva nehéz, meg olyan hosszú... de attól még a kategóriájának ő a királya
Mentetek már olyannal? Kellene a ráknak..
hát a király kategóriában nekem is a Hayabusa az isten...