Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden fikázás nélkül, tökönszurnám magamat ha 10e-km nél dugot kellene cserélnem (30e km körül -japcsinál)csak kérdem....elkopik annyi km alatt?
nem feltétlen szezon függő... én 10ezer kmt olyan 2 év alatt teszek meg de kmhez van szabva
dodika 1 pöcs..... nincsen neki semmilye sem... igen képzeld egy szezon után felujitani kell... ha csoró vagy akkor simsonossál hülyegyerek. ne a motort baszgtasd mert nincs pénzed
pörgés van minden km-óra csal!már 180-is tulzás ...de jó vitázást
másrészt a régi frecciáddal mit osztod itt a jónépet ?? húzzál a cagiva topicba nyálazni :D
Dodika, azért osztod Te is rendesen az észt, minimum mintha Biádzsi lennél... Hidd el megéri nekünk ilyen "kis szarokat" venni, ezt az érzést semmi nem adja vissza...

A másik, csak egy jótanács.. Ha elkezdesz osztani valakit/valamit, netán pont a 2t 125ccm motorokat osztod egy RS125 topicban , először töltsd ki az adatlapodat, mert így nem hiteles...

Arc nélkül könnyű osztani, csak nincs értelme, mert úgyis kiröhögünk :)
Na látod rátapintottál a lényegre!! A Feeling h egy lámpával felszerelt versenymotort hajtasz aminek minden egyes része a végletekig ki van hegyezve az mindent megér!! Ez ugyanaz mint egy F1-es autót vezetni csak ez könnyebben elérhető!!!!
Én második motornak ajánlanám igazán a 125-st mert boltba járni nem jó vele
hát már nem azért de az rxem is kiviszi a 150-160as tempót,mondjuk áttételezve is van,mert nem terepen használjuk szóval nem kell hogy annyira ugorjon.... nem tom pennyit pöröghet ,nyit a power és az órán látom a mutatót 155 körül.... mondjuk 34es karbi van rajta 28as helyett racing rezó meg 1-2 ilyen finomság
pfffff! ezeket az okosságokat......polinis mito 190...nevetséges ezek a kis szarok akárhogy vannak tuningolva nem mennek 190-et mert vagy elfogy a fordulat vagy ha más áttételt tezel bele akkor meg nem lesz ereje.vagy nagyon ritkán ha még az is van akkor meg szart nem ér a motor mert 2 ütemű kis kaki és 1 szezont nem bir ki ilyen teljesitménnyel.a F-1 es autok mennyit birnak ki? 1 futamot kb....a ccm-teljesitmény arány hasonló...sőt ha leosztod a kis fosok erősebbek méretükhöz képest mint a F-1es....ezek után lehet gondolkozni h mennyit akartok menni velük.
mennyit pörög 190nél??? 15ezret?
Nem csalnak annyit ezek a km-órák.. Én minden nap megnézem csabán is van egy az órám 90-et mutat és az a radaros szar mér 89 et ugyhogy teljesen pontos....
Ezek a motorok nem Simó meg Mz h 50-et csalnak az órák

Sokminden füg az áttételtől is az én Sp-mnek gyári katalógusban 180 a vége de enkem más áttétel van rajta 160-165 a vége mert utána már pirosban forog és nem akarom megfektetni...
Meg talán nem viccből adják meg, hogy polinis mito vége ~190km/h
Meg a közuti mérő faszság is csalt volna? nemértem.. evom órája nemcsalt, bemértük.
Akkor a ducati órája is csal? Tyt huzzál aludni, hülyeségeket beszélsz, mint mindig :) Azmeg a szutykos apriliád volt :)
haggyátok már abba.. Evo órája 185nél.. Dadis az csak 165-170 nagyonMAX, hiddel nekem :))

erre csak ennyit tudok mondani, hogy az előző apriliám 6teligázon a 200ig skálázott órát kiforgatta és 230körül járt!!!

tudjátok a gyári órák sokat csalnak
Polinis volt tök, és nem szaros freccia, hanem evo :)
Háát...Nekem AF1-em van & 170körül megy
mindenki itt ugat h forog. a 4ütemú szarok mennyit forognak? ugyanennyit. a zxrek forognak 19-et! nem tom miért forgatná ez szét magát????
sztem akkor is gagyi. ki van zárva h 185 öt mennyen ha csak nincs valami állitva az áttételen.szétforgatja magát a kis kávédaráló majd rájössz.
dodika nekem a te fejidomod nem tetszik.... annyi hüyeséget hordasz össze...
megáll azt, hogy érted? nekem 170-nél állt meg :) azaz ragadt meg, vagy? Végtempó? 185 fölött ment :)
cső! mindenki azt mondja h az rs megy a legjobban a 125ösök közt és kiröhögöm azokat akik ezt mondják. nem tudom mi a jó benne....állandóan szerelni kell és a gatyádat leeszi, amellett h akármit csinálsz vele megáll 165nél.az a poén az egészbe h mindenki a cagivát szidja.sztem verhetetlen a 125ösök közt, és lazán elmegy 10e-et 1 dugóval.a cagivát ugy tuningolod ahogy akarod nem áll meg 165nél.nekem is cagivám van de sajna még a régebbi kiadás. Freccia. ebbe is mito blokk van méghozzá 1 aranyos 40pacis blokk.ha valaki tud rs fejidomot szolhat nyugodtan érdekel.ez az egy dolog az rsbe ami tetszik a fejidom 97től felfelé.kössz
na ugye...
Hogyne most már tudok majd rendesen aludni!!
Hello!

Aprilia RS 125-höz keresek vmi jó sportkipufogórendszert meg plexit ! nem tudtok vmi címet adni hol jutok ezekhez a cuccokhoz ? ja és a moci 94" es évjárat.