Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pályázni más egy ilyennel.... arra én is szivesen megtartanám még jó sokáig mert technikát ezen akarom megtanulni... de közúton tényleg furi
ezen a korosztály dolgon nevet... Az, hogy agy is ment 125-ös géppel, tavaly még azzal pályázott, és nem 20 éves...
Elég furcsa felfogás x-életkorhoz=x-ccm valo.....akkor ezért van az a sok fiatal nagy ccm-es motoros=trendi/divat/nagyzolás/ki ha én nem....stb
De te meg miért nem egy 600as gixxert vettél? minek az az sv??? há nem vagy te supersportos?
25 éves koromban inkább nem motorozom ha nem tellik másra.....
De nincs semmi gond:
Majd most a vér megfagy majd mindenkiben ha feldörög a két Gianelli dob az Sv-n
Nemtudom mit röhög ezen.
Csak nálunk csóringer Magyarországon van ez h idősebb korosztály is használ 125-ös sportmocikat . Nyugaton megveszik a 15-16 éves gyereknek a 125-s sportmocit cibálja a szarvát 2-3 évig aztán utána megy a levesbe és vesz egy 600-ast vagy hasonlót....

Ezek a motorok 16-20 éves korosztálynak valók, mondjuk 25 év fölött már kicsit gáz ilyennel járkálni....sőt!!
na... hálistennek nem kell új dugót venni sem perselyezni... 3 századdal nagyobb a persely mint a dugó és kicsit zörög de semmi para nincs vele azt mondta a májszter. nagy kő esett le a szívemről

Agytagitó mi olyan vicces ezen?
"hát igen nem a mi korosztályunknak való már ez"

hát igen nem a mi korosztályunknak való már ez, de valahol el kell kezdeni...
én még a következő idényt lehúzom vele aztán jöhet egy 600-as, viszont lehet ezt meg kéne tartani pályázni, én is ezen filózom!
Majd óvatosan megyek

Én költöttem rá 300ezret a 3 év alatt mert gányolva volt mindene szerencsétlennek.....
Arra lenne jó h rákurjak egy pályaidomot aztán hétvégenként levigyem Ducatóval pályázni...

Elegem van már ezekből mondjuk 20 évesen már egy kicsit kinőttem ebből a kategóriából ugyérzem...
Bence!
Ja hát használt olasz 125össel elég sokat lehet szopni!! Nekem szerencsére nincs olyan problémám h valaki előttem összegányolta a motort... de hát volt nekem is 14éves Futurám.


SzunyiG!
na soksikert a csajhoz!! :)
imátkozzatok h holnap szép idő legyen és tudjunk menni mocizni :D
meg egyben a halálos ítéleted....
és nem is ideges vagyok hanem csak valami kibaszottul el vagyok keseredve h többet áll lassan mint amennyit megy. és leszarom h most megint költeni kell rá de bazmeg egy ilyen tömegmotorra az alkatrész nem 2 hét legyen amíg megérkezik. miért nem megy az úgy h betelfonálok mi kell, másnap elhozom, és 3.nap már kész is.
Nem a motorra vagyok mérges hanem arra aki ezt így megcsinálta!!! dehát használt motor ezzel jár. most én kb 150-t költöttem rá, és mondhatjuk h 1-2 hét múlva kész lesz, de tényleg igényesen és pöpecen. ha továbbra is ennyi gond lesz, nem szenvedek tovább.....
Jaja, az én ragadásom is az én hüyleségemből eredt!
(túl pörgettem)

De nem szólok le semmilyen olasz gépet mert mindet szeretm (speed)
Szaros sp02-öd a megbizhatatlan, vazze, evo engem soha nem hagyott ott...,, ragadás,, meg az én faszságom volt.
Látom barátocskám te is lassan beleunsz a dolgokba és megutálod a 2t motort...
Én már így vagyok ugyhogy ezt eladom és soha röbbet 125 2T!!!!

Ja 2 hete elszállt a gyertyám a 10-es úton szakadó esőben (mikor máskor ) éjjel fél 12-kor ott álltam az út szélén beláthatatlan kanyarban aztán eltoltam egy kis egyenesbe a motort de nagyon jó tapasztalataim voltak megállt vagy 4-autós és 1 motoros 15 perc alatt mondjuk elküldtem őket mert már jötteka ahaverok utánfutóval.... Kellemes volt ott támaszkodni a motornon bukó a fejemen és álltam a szakadó esőben!!! Senkinek nem kívánom!!! Rohadt megbízhatatlan motorok ezek!!! Nembaj minnyá itt az SV1000S az lesz a motor!!!!
Én meg kereshetek kibasott túlméretes dugót mert ma kiderült, nem a csapszegnek van furi hangja, hanem lóg a dugó! faszomba! ha még nincs túlméretes, lehet ujraperselyezni... tényleg a tököm tele van! nem tom h lehet igy motort összerakni!
Tyt! Hívtam volna én mindenkit de az a szer is mikor merülle hát a bajba.
Minden elismerésem azé a három motorosé aki megált.
Remélem ha nem ők jöttek volna hanem más az is megált volna.
Hívlak és ha kivagy kapcsolva akkor malyd írigykedek mert én még nemtartok ott ahol ti,én még a becserkészésnél vagyok de ha összejön az a csaj akkor hű meg ha lessz.(Ja és szereti a motorokat és robogózik is)
uhhh....ma jövök hafele a suliból....látom h az utcába motor egykerék végig......kikanyarodik elöttünk az új Kawasaki Zx636r....nem gyengus kis gép.....
HUh az szép! Örülök h azért a motorosok segítenek! ha bármi gáz van, engem is hívhatsz ám ,ha ráérek akkor segítek!

Amúgy hívj nyugodtan ,ha netán ki vok kapcsolva akkor a Kedvesemmel vagyok!!
üdv
Tyt!
Amúgy a Kastély szállónál szált el a szíj.
Malyd 30 percet áltam úgy hogy egy autós sem ált meg,míg jött három nagymotoros és ők gondolkodás nélkül megáltak, nekem NAGYON-NAGYON JÓL esett! Mivel lemerült a telefonom ezért már egy telefonnal is beértem de ők felajánlották hogy elvisznek, csak nem mertem othagyni a motort az út szélén
mert azok a k.....autósok még a végén segítettek volna megszabadulni tőle.
A kamionosokrol ne is beszélve.
Ja éppen Vásárhelyre tartottam és nem is haza,gondolkodtam hogy ha átérek felhívlak de ez ezért elmaradt.
Pár nap,vagy lehet lessz egy hét is, de kapok eladásra egy Aprilia Rallyt.
Malyd lehet hívlak.
nekem csak az a baj az RSel hogy tetű fojtott elektronika van benne

amúgy ma kurvajót mociztam, már lassan vége lesz a bejáratásnak, már csak 250km van hátra!
Lassan tudok már véleményt mondani a motorról: kurvajó , imádom
Hello Jamal! Van msn-ed? Mert dumálhatnánk, átküldenék egy videót, hátha hasonló a probléma nekem is...
És ha pl.Pestre akarsz feljönni akkor ki zsírozza le a yardokat?