Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az elég furi! mi az h nem pörög felé... 3asban még mindenképp erőteljesen feljebb kéne mennie, de 4, 5-ben is ha lassan is de döcög az felfele... 6-ban talán már esik.
igaza van dadisnak elektronika. 5000-6000 kozott nem megy, nekem is ez volt konnyen orvosolhatod az elektronika hatuljat kell kivagni es kitorni egy kisdarabot belole:)

Igy, bar ennel lenyegesen igenyesebben is meglehet oldani

fojtott gyujtas
Geri féle rs ugyanezt csinálta, elektronika fojtás volt :)
nem úgy érződik mintha elektronika fojtaná le
bazzmeg fojtatlan
hehe, elektronika fojtás :D:D:D
Hihető, ha nekem szólt a kérdésed akkor a www.shox.hu -n találod meg a gatyóját, annak is Mondial a neve...

Bencce!
Nekem érdekes módon 3,4,5,6ban nem pörög 5000fölé, 1,2ben még nagynehezen feltornászik 6000re, ott megindul mint a vadbarom, 7000től rúgás és megy mint a vadbarom... 1enlőre csak 8500ig forgathatom, de addig rohadtul megy!! De 5000 és 6000 között van egy holttér ahol totál elgyengül, lyuk van... A garis szerelő ment vele, szerinte ez normális h megtorpan... Áh nekem meg furcsa mert a Futura meg nem csinált ilyet... Most 750km van benne, szted/sztetek ez elmúlik a bejáratás végére??
ötletek?
ilyen már volt nekem is csak akkor kicseréltem egyertyát és jó volt....
Ma reggel elmentem dolgozni a motorral (akkor még nem esett)
Egész nap ázott szegény..:(
18:00 beindít-ülés törölgetés miközben pötyög aztán megáll---Aztán nem indul többé..Gyertya kivesz,szikra megnéz és mikor indítottam akkor volt szikra kb.2 mp-ig viszont azóta semmi.Ilyenkor mi van?
Cső gratula a mocihoz és balesetmentes közlekedést.
A nadrágod az mien márkályu?Tudnál egy linket felrakni ahol meg tudom nézni hogy mien?! A nadrág is shox? Mert nekem is van ilyen kabátom és meg akarom nézni mien a nadrág.Amúgy összecipzározható?Protektorok vannak benne?
Áhh ismerősnél fogk járni, ugyh minden visga a leghamarabb lesz, ha meg még nem lesz meg a jogsi akkor is elmek a motoros talira....
Erre mérget ne vegyél Az nincs két hónap
Áhhh bevok irtava jogsira, jövőhéten elkezdem a elsősegélyt is, aztán juniba go kresz meg stb... A Julius 14 Kisvárdai Motoros talira már az új 06" Rs emmel mek fasz*an bejáratva meg jogsival...
5500-7000 között szerintem nem jó ha nyit... nekem kiderült végig nyitva volt a power és azért volt ott nekem akkora holttartomány... csak köhögött meg szenvedett.... aztán 7000után megindult 8000nál meg rugott egy qrva nagyot
Tyt mert ami rs mentem az 5500-6000 nél nyitot és ahogy mondom 7500-8000 nél még rátetőzött egyet, mégjobban megindult....de mondjuk ez 2005-s szeria volt. Ja igaz shox mondial ruha az Tyt nek van enm bencének...
Érdekes alakja van ennek a guminak már

állítólag a spilot power sport az jobb, mégha utcai gumi is... nekem pl olyan van és még esőben sem hagyot cserben a ringen
Kb ugyanez a ruha
http://shox.hu/webshop/termekfotok/arrowpiros.jpg
szóv al az arrow piros és nem a mondial. annyi a különbség h erre rá van írva h shox. de a varrás meg minden tök ugyanaz. és 109 ugyanugy mint az arrow.
van protektor, egy jó nagy a térdnél, oldalt a combodnál, a válladnál, a könyöködnél és a gerincednél... és még ugye ott a púp is. a gerincre nem árt mondjuk valami mást is venni, de én most vettem alá még valamit és már szorít egy picit...
Most voltam a shoxban hétfőn, és volt iyen ruha... szerintem az arrow az, amikor én vettem akkor sem volt külön a shoxos fent!
Bencébe valószínűleg nincsenek protektorok.
és Bencéébe vannak protektorok???
Ami Bencének van azt most elvileg nem lehet kapni megnéztem a Shox kinálatát....
39 csak a dzseki :)
egyben kb 80ezer... :)
Ciao!

Mennyi a mondial??? Mert én akárhogyan nézem az bizony 74800 Ft
Vagy lemaradtam valami féle akcióról??? Mert ah tényleg 39000ft akkor olyan nekem is lesz!
Phoneman, Bencce ruhája nem mondial, az nekem van!!

mikor nyit a power szelep?? fasztudja!! nekem 6000et mondott a szerelő, na akkor biztos nem. 7000 és 7500 között :)

egyébként ebben csak 16ezrenként kell dugót cserélni
üdv
Hölgyek urak!

Itt van a garnitúra 110/70*17-es & 150/60*17-es michelin power race SOFT garnitúra. Akinek kell jelezze, mert ~20eFt (irányár)-ért eladó vagy pedig megtertom. Hiszen kenyeret nem kér. És kegyetlen állat gumi félelmeteset fog.